1. 1.
  koca devletin ülkenin vergi rekortmeni ve en büyük firmasina savaş açmasıdır. aydin dogan a yaptiklari gibi 800-900 trilyon ceza çakarsak akıllanırlar hesabı bütün hesaplari didik didik edilmekte.

  böyle bir baskıyı dünyanın 3. sınıf ülkelerinde bile göremezsiniz amk. nereye gittigimiz belli degil.
  4 -2 ... bilgisavar
 2. 2.
  başbakanın: ''hesabını verecekler'' sözünün pratiğe döküldüğünün göstergesidir.
  korkarak izliyoruz
  ... minareyi calan adam
 3. 3.
  geçimini devleti sömürerek yapanlara ders olur. yeter bu ülkenin koçları, ferit sahenkleri beslediği.
  -2 ... turkce karakter nerde olum
 4. 4.
  türkiyenin bir üçüncü dünya ülkesi ve savaş açanın da devlet değil akepe olduğunu bilmeyen bir hezeyan başlık.nereye gidildiği de bunu yapanlar tarafından çok iyi bilinmekte.
  1 ... cokkonustundurbidinle
 5. 5.
  Ortada devlet ve hükümet ayriminin kalmadigini bilmeyen gerizekalilar tarafindan anlasilmamis baslik. beynini siktimin salagi devletin bütün kurumlari akpdeyken ayirmak gereksiz artik.
  -1 ... bilgisavar
 6. 6.
  erkekçe bir tutum değildir. 10 yıldır neden bir denetim yapılmamıştır. mahallede topun sahibi şımarık çocuk tavırlarıdır. acizliktir, zavallılıktır, iktidarı intikam emellerine alet etmektir. çok kötü bir örnek olmuştur. iktidar değişirse aynı davranışlara zemin hazırlanmıştır.
  koç'un serveti senin 10 yılda elde ettiğin süper servetten değildir. koç bu servetle 100.000 kişi beslemektedir. koç artık cebine değil ülkeye çalışan biridir. bu arada koç'a atılan yahudi vs. çamurları da kimseyi enterese etmez. siz de bu kadar adam besledikten sonra ötebilirsiniz. oturduğunuz yerden değil.
  gözdağı vermektir ama zavallı bir şekilde.
  1 ... teflon
 7. 7.
  kimse devletin seçilmiş hükümetine komplo kuramaz. bunu anlayın artık, kapitalist insan hakları ve demokrasi savunucuları anlayın...sokun bunu o kokuşmuş beyinlerinize.
  -1 ... ctankep
 8. 8.
  ferit şahenkleri beslediği gibi cümleler gördüm de, pardon?
  ayrıca 11 sene sonunda mı geldi akıllarına bir sorun olduğu?
  hayır bu kadar gerizekalı olamazsınız.. bu inanılır gibi değil..
  1 ... maniacdepressive
 9. 9.
  dünyanın en zengin holdinglerinden birisiysen ota boka burnunu sokmayacaksın! senin işin para seviştirmek git bildiğin işi yap. ite köpeğe divan otelini sahra hastanesi yapmak değildir işin. sen kimin toprağından ekmek yiyorsun kimin insanı çalışıyor senin şirketlerinde! akıllı ol o koca koca fabrikaların gidiverir elinden. sen kimsin ki vatan hainlerine yardım ediyorsun be bu nasıl bir terbiyesizlik? biri de demiş vergi rekortmeni firmaya savaş açılmıştır bilmem ne bre insancık sen bilmez misin ki bu emekçi halk olmaz ise o rekortmenin fabrikaları üç günde batar!
  -5 ... enterrassanadam
 10. 10.
  madem koç kötüydü şu zamana kadar niye denetlenmiyodu niye ceza almıyodu senin fikirlerini karşı geldi şimdi cephe aldın demi tayyip efendi. bu ülkenin her şeyi elinde olsun millet benim kuklam olsun istiyosun ama yemezler.
  1 ... hadi git simdi