bugün

Devlet benim için ölsün ben daha önemliyim.
millet için evet, devlet için hayır diye cevaplanacak soru. devlet için bilal ölsün.
hayır. çoğu insan devlet yüzünden öldü. ben bu hain planın ne parçası olurum ne de desteklerim.
görsel

güldürmüş başlık.
Devlet bana ne verdi ki canımı isteyebiliyor diye sorarlar adama.
Devletini ne çok sevmeyen ya da hadi sevmeyen demeyelim de devleti için hiçbir şey yapmak istemeyen insanlar varmış anlamadım gitti. Bu kadar köstek olmayın. Bizi koruyan devlet,okutan devlet, bazılarımıza maaş veren gene devlet devletin neyini sevmiyorsunuz da bu kadar eksiliyorsunuz??

Edit: devletten kastım asla akp ve tayyip değil.

Edit2: Akp bir partidir ve sadece gelip geçici bir hukumettir. Devlet ise türklerin ebedi olarak kurduğu olgu ve yapı ve ebedi bir sistemdir.
Çoktan öldüm zaten 6 yılımı yedi şu amk mesleği.
senin icin olurum turkiye'm.
Devlet ne arkadaşlar? Allah aşkına devlet sizin için ne? Nasıl tanımlıyorsunuz?
Yaşarım bile..

Rı rı rı rı rı rırırı rı. Elif dedim be dedim.
Develetim için ölürüm ama rte için ölmem.
öncelilkle yüceltilmesi gereken ölüm değil yaşamdır. ayrıca illa ölünmesi gerekirse devlet için değil vatan için ölünmeli. kendileri ve yandaşlarının çıkarı için oluşmuş( dün de böyleydi bugün de) bir yapı için niye ölelim?
dünyanın bu kadar küçülüp globalleştiği yerde artık kimsenin kolay kolay ülke için öleceğini sanmam.
akabe için zçmaya bile gitmem.
%60 arap sevicisi olan bir devlet ve millet icin ölmem .
Söz konusu vatan ise vatanı yöneten devlet in kim olduğuna bakmaksızın ölünmeli. Devlet benim zihniyetimden değil o yğzden ben onlariçin ölmem diyen aynı zamanda vatanı için de ölmemeyi göze almış kişidir.
Devlet benden değil o yüzden vatanın tehlikede olduğuna inanmıyorumcular söz konusu vatan olduğunda burun kıvırırlarsa yarın inandığı değerler için savaştıklarında yanlarında kimseyi bulamaZlar.

O yüzden söz konusu vatan ise farklı düşünceler ideolojiler görüşler bir tarafa bırakılır. Devlet ki vatan varsa devlettir her düşüncenin üzerindedir. Ve savunulmazsa yarın farklı düşünceyi ifade edecek yer bulamazsınız.

Devlet için ölünür. Devlet vatan var diye vardır. Devlet millet varsa devlettir.
Hiç bir kavram için ölmem, kendimden başka.
Devlet Öldürmemeli Yaşatmalıdır. insanların iyiliği ve devletin durumu benim açımdan düzeliyorsa seve seve
bu devlette zaten her geçen gün ölüyoruz daha nolsun.