bugün

lan çomarlar bu ötv yi başımıza musallat eden de arabalarda yüzde 50 ötv ödeten de köprüden yeterli araç geçmeyince senin paranı millete peşkeş çekende belli.

ama sen mal bi davar olduğun için önce ceza kesildi diye ağlar sonra ceza kesen bu sefer affettim deyince kulu kölesi olursun. ki bu açıdan davar değil stalin in tavuk örneğindeki gibi yontulmuş bi iki ayaklısın.
Elmas, yat, gemi gibi ürünlerden ötv alınmayıp kırtasiye malzemelerinden eşek yüküyle ötv alınması bunun en güzel kanıtıdır. Çünkü godoman karnı doymak bilmez bir işkembedir.
ötv deki amaç sosyal eşitsizlik ortamını düzeltmektir. meyve suyu nasıl bi sosyal eşitsizlik yaratıyor anlatsana çomar?

avrupa birliği yüzünden(gerçi bizimkiler devlet kasasına para girsin diye kesiyor yoksa amaç yukarda yazdığım) götüne girene halen daha sus pus.
elde devlete ait bi fabrika bırakmayıp hepsini özelleştirip gelir kapısını kapatan devlet, vatandaşın cebine göz dikiyor. altınını dolarını çıkart diyor sonrada önüne ne gelirse basıyor zammı. yahu arkadaş biriniz gelin de deyin ki haksızsın. buralara niye uğramıyorsunuz?

biz bu ülkenin sınırını kimden koruyoruz ya. içinde azap çekelim diye mi ? yahu maaş artarken geri vitese atmış gibiyiz, fakiriz amk. zengin daha zengin fakir daha fakir. noldu seçimde gelir eşitliğinden bahsediyordu reyisiniz? hani nerde eşitlik? ulan o söylemi bile muharrem inceden çaldı. sizin bu kul köle kapısında köpek olurum tavırlarınız yüzünden gittikçe çorak bi ülke oluyoruz. sıkıldım yemin ederim sıkıldım.