bugün

fakir ama gururlu gençlerdir.
özel üniversiteye gidecek kadar kafasız değillerdir. üstelik özel okula vereceği parayı devlet üniversitesinde harcayanlar var ki işte onlar hem zengin hem akıllıdır. sonuç olarak özel üniversitede paralı okuyan zengin aptaldır.
özel üniversitede okuyan iq fakirlerinden bir adım önde olan fakirlerdir.
okulun cok cesitli burslarla destekledigi fakirlerdir. vakif universitelerine karsi bi insan olarak hak ettigi konuma kendi cabalariyla yerlesmis olduklarini dusunuyorum. cok derin yazdim heyt.
A be güzelim ben o özellere de burslu giriyorum ne yapalım diyerek insanı salaklığıyla başbaşa bırakmalıdır.
burslu girebileceği zengin okulları elinin tersiyle çevirmiş fakirdir. başka sorusu olan?
baba parasıyla değil zekası ve emeğiyle bir yerlere gelen kişilerdir.
(bkz: bak beyim sana iki çift lafım var)
zekasiyla pqradan tasarruf ederler bunlar sizde yiyosa kazanin.
okumayı asıl hak edenlerdir. babasının parasıyla değil kendi alın teriyle kazanmıştır o okulu.
Devlet üniversitesinde okuyanlar daha çok kamu sektöründe çalışmayı tercih ederler. Ailenin ve kendisinin maddi sıkıntısı onların memurluk gibi garantili bir işte olmaya iter.
Birde 2.öğretim (i.Ö) okuyan orta halli vatandaşlarımız vardır. onlar fakir kategorisine girmezler.
baba parasıyla okumayan okuyamayan fakirlerdir. bir çoğu istediği bölüm olmamasına rağmen baba parası olmadığı için okumak zorundadırlar.
fakir diye nitelendirmek ayıptır çunki herkes okuma fırsatı bulamaz.
(bkz: bende bu fakirlerdenim) .
vakıf üniversitelerinde ücretli girişin puanını düşünürsek fakirdirler ama çalışkan ve zekidirler. gelecek vaad ederler. baba parasıyla hava atıp iş kurmazlar emekleri alnındaki terdir. fakirlik utanacak bir şey olmadığı gibi mücadele ruhunu geliştirdiği için kişilikleri oturmuş ve kaliteli kişileri temsil ederler.
Parası yerine zekası sayesinde üniversite okuyan ve bunun da haklı gururunu yaşayan fakirdir.
(bkz: fakir ama gururlu genç)
özel üniversitede okuyan öküzler diye başlık açma isteği oluşturuyor bu başlık bende.
devlet üniversitesine gidip ailesinden beş kuruş almadan mezun olmuş biri geldi aklıma. * ayrıca özel okul, devlet okulu, zengin, fakir, sağlıklı hasta herkesin eşitlendiği yeri hatırlatmıştır http://www.loadtr.com/517958-mezarl%C4%B1k.htm
baba parasıyla okumayan fakirdir. başlık sahibine yazıklar olsundur.
Basarilidir. Zira cok zengin olup okuyan gordum hemide burslu.
devlet üniversitesini kazanacak zekaya sahip olmayanların beyanıdır.
Allaha Şükür emeğimizle okuyoruz. Baba parasıyla değil.
baba parasıyla okuyup bende okuyorum diyen conconlardan daha karakterlidirler.
(bkz: özel üniversitede okuyan beyni fakirler)
güncel Önemli Başlıklar