1. 1.
  Kendini mağdur olarak tanımlayan çiftlik bank beyinsizlerinin sözüdür. Bu tipler troll değil ayrıca yedikleri kazıktan kudurmuş ite dönmüşler. Herkes sülük, asalak olmaya çalışıyor. Bunlara diyeceğim tek şey bre amına kodumun orospu çocuğunun piçleri devlet mi size paranızı oraya yatır dedi. Bunların vatandaşlık ve oy hakları ellerinden alınmalı amk ülkenin zeka seviyesi finlandiyayla, japonyayı bile sollar yeminle.

  devlet zararımızı karşılamazsa oy vermeyiz
  6 ... bilgisayar delisi
 2. 2.
  kurnaz çomar tehditi.
  8 ... jimmy tudeski
 3. 3.
  devlet zararımızı karşılamazsa oy vermeyiz
  3 -3 ... pencere amelesi rapunzell
 4. 4.
  Sair burda "biz sictik tüyü nereye dikiyorduk?" demek istemiş sanırım.
  2 ... abaninaltindakisopa
 5. 5.
  Zaten oy kullanmaması gereken grubun saçma tehdidi. Senin devlet karşılasın dediğin bizim cebinizden çıkacak demek oluyor. Senin ökğzlüğünün bedelini niye biz ödüyoruz?
  1 ... thelma
 6. 6.
  Ben AKP zihniyetimi şu kadarcık tanıyorsam, oyunuzu da alır paranızı gene vermez. Hatta üzerine borç bile çıkartır. O yüzden iyi inlemeler diliyorum sizlere. Dilerim paranıza kavuşursunuz. dilerim.
  ... lesley mateas
 7. 7.
  devlet yarın bunlar için bir danışma hattı kursun. kayıt için 100-150 biseyler alsın. alışık nasılsa bu çomarlar, verirler.
  sonra da yapıyoruz ediyoruz vs. salla gitsin. nasılsa 2019 yakın.
  ... 0fu0
 8. 8.
  500 bin kişiyi keskin zekasıyla siken mehmet aydın ülkeden kaçacağına keşke bu sığır zekalı orospu çocukları utancından ülkeyi terketselerdi. bir de oy tehdidiyle aptallıklarının cezasını devlete kesmeye çalışıyorlar.
  ... eddie gluskin
 9. 9.
  Lan siz bu gerizekalılıkla ülkenin iq ortalamasını ciddi bir oranla düşürüyorsunuz.
  Sınır dışı edilmediğinize şükredin.
  ... inheritance vice
 10. 10.
  500 bin kişiyi yollayin afrine amk.
  1 ... katsura