bugün

Biz de yurtta kaldık bize de it sürüleri geldi, ama kimse ısırmadı diyeceğim hikayedir.

Kendilerine reyiz, ülkücü, milliyetçi diyen bir avuç it sürüsünün yeni gelenleri baskı altına alma isteği sonucu ortaya çıkan bilinçsiz davranışlar topluluğudur!

Ben size hikayenin bana kalanını anlatayım;
--spoiler--
Gün gelir, yurda içkili geldim diye reyiz tayfası odama gelir, beni akıllarınca yargılarlar.
Ağızlarının payını alırlar, hatta ertesi gün iş fiziksel noktaya gelir ellerinde satırla gelen fiziken kasap, kendi deyimleriyle ülkücü gençler ile kavga edilir. Satıra ne mi oldu?

Var mı öyle delikanlı satırla bıçakla kavga edip karşısındakini yaralayacak delikanlı? Yoktu tabi!!

Ertesi hafta okulda denk gelir bu it sürüsü.. Hırlarlar, tıslarlar, akıllarınca kalemimi kırarlar?

Her kuşun eti yenmediğini anlayınca kuyruğunu bacaklarının arasına koyup geriye dönerler.

Yıllar geçtikçe bana afra tafra yapan, örf adet namus bekçisi reyiz tayfası teşkilattan lav edilir. Zinciri kopmuş it gibi karıya kıza saldırırlar hunharca... En son kanka olurlar kendince benimle...

Uzun lafın kısası, ülkücülük 7 ışığı ezberleyip kantinde masaya çay taşımak ile olmuyor. Ülkesini milletini toprağını vatanını seven herkes de ülkücü değildir!

5 vakit namazını kılıp edebiyle terbiyesiyle yaşayan savunacağı davası var ise adam gibi savunan ona buna din hocalığı kesmeyen ülkücüdür. Başı öne eğik yürür. Elalemin karısına kızına bakıp :

- vay anasını bilader, böyle nasıl giydiriyorlar da sokağa salıyorlar aşifteye bak! demiyorlar. Bakmıyorlar bile kızlara.

Şimdi falakaya mı yatıralım kuran mı okutalım diye soran şarlatanlar ne oluyor?

Sadece ve sadece üniversite ortamında ezik, çevresi olmayacak tipler arkam olsun diye gider ocağa çay taşır.
--spoiler--
Önemli not: Kuran-ı Kerim'i dünyaya tanıtan, islamiyeti insanlara anlatan peygamber efendimiz bile hiçbir zaman zorla insanlara kuran-ı kerim'i okutmamıştır. Siz peygamber misiniz lan ibneler!!*

dipnot: sağ görüşlüyüm, mhp siyasi görüşüme en yatkın partidir. Oyumu mhp*o da 40 yapar diye değil rahmetlinin anısına~ ama ülkücü değilim olamam da!!
güncel Önemli Başlıklar