1. 1.
    2. abdülhamitin 5. nesil torunu açıkladı: " Devlet okulunda okumamızın imkanı bile yoktu, özel okula gitmek zorunda kaldık." bu nasıl bir mağduriyet anlamadım.
    eskiden " durumumuz yoktu koleje gidemedim, devlet okuluna gittim " mağduriyeti vardı, şimdi ise durum değişmiş. gittiği özel okul ise fatih koleji. kimlere ait olduğunu söymemize gerek var mı ?

devlet okulunda okutulmayan nilhan osmanlıoğlu
    bu da özel okullar fiyat listesinden bir numune.
    bu da mezuniyet sonrası " zor yıllardan " bir enstantane.
    12 ... eratosthenes
  2. 2.
    okuduğu iddia edilen özel okul {fatih koleji} fetöcü olan değil mi lan? hayret edersin.
    4 ... xyclonb
  3. 3.
    am düdüğü şehzade dölü karının açıklamasıdır. daha fazla söze gerek yok.
    2 ... ecinni
  4. 4.
    aslında osmanlı hanedan üyeleri çok entelektüel insanlar, ama bu çomarımsılar nerden gelmiş diye araştırayım dedim. sonuç şu;

abdülhamid'in oğullarından biri suriye'ye yerleşiyor ve orada evleniyor, 3 kuşak burada devam ediyor sürekli suriyelilerle evlilikler yapıyorlar. bu nilhan hanım da işte suriyeli kolundan gelenlerden.
    6 ... ateistvaiz
  5. 5.
    Kendilerini şu an Olmayan bir devletin sultanı ilan etmeleri asıl komik olandır. Kıyamam özel okulda okumak ne kadar zor olsa gerek.
    4 ... cizgi kiz
  6. 6.
    Günümüz marie antoinette'inin yaşadığını söylediği durum.

devlet okulunda okutulmayan nilhan osmanoğlu
    3 ... howl
  7. 7.
    padişah torunuyum diyor ama bence bu karı doğarken bir karışıklık olmuş

bu kadar ağlama kabiliyeti bu memlekette sadece rizelilere ait olduğundan

bence bu karı kesin bir rizeli bize padişah torunuyum diye yutturmaya kalkıyor.

ruslar çar sülalesinen yaşayan bir kişi bırakmaldılar (ellerine sağlık ) akıllı adamlar

sonunda dönüp dolaşıp ayağa dolaşacağını biliyorlardı. gazi mustafa kemal

bunlara acıyıp kökünü kurşuna dizdirmediği için fırsarı buldu mu ağlaşıyorlar.

sonuç ; bu kadın kesin bir rizeli.
    2 ... timur cengiz hulagu
  8. 8.
    bu haramzadelere vatandaşlık hakkını n 1974 -ecevit başkanlığında ki(başbakan) hükümet vermiştir.

bugün türbana bürünen bu kadın düne kadar bikini-mini etek gdekolte giyinen modern bir görünüme sahip bir insandı .
    ne olduysa akp belki dedesinden kaldığı iddia edilen malları verir diye dine yöneldi.
    bakınız ; dine yönelip insanları dolandıran çiftlikbank yöneticileri.

maalesef ülke onursuz insanların yüceltildiği ülke haline geldi.

hanım efendinin soyu da asil falan değil bildiğin frenk -avrupa ayak takımı soyudur,torunlarda farklı değil tabi.

yuh...............!
    4 ... baris hemen simdi