1. 1.
    Dünyanın en saçma kibridir. Sen kimsin kardeşim?! Hayatını 2500-4000₺ arasında maaşla idame ettiren akşam kıçın uyuşana kadar oturan moron bir insansın. Seni kibirlendiren ne yani? Zengin misin? Yok. Zeki misin? Çok zeki olsan orada oturmazdın. Ee sen kimsin?
    8 -8 ... torungey
  2. 2.
    ₺4000 üzerinde maaş aldığım için kendime hak olarak gördüğüm kibirdir.
    5 -12 ... i love you hocam
  3. 4.
    yine bir kpss mağduru gencin feryadını okudunuz sevgili yazarlar. ne oldu kardeşim iktisat maliye soruları ağır mı geldi?

çoğunda olmayan kibirdir. bakınız ben. çok şükür işimizde gücümüzdeyiz. gücümüz yettiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. daha ne yapayım altını mı alayım kardeşim?
    11 -7 ... gri sehrin adami
  4. 4.
    kardeşim onun memurlukla ilgisi yok. insan karakteriyle alakalı.

insan var vali olur, mütevazi olur. insan var işsiz güçsüz olur havasından yanına sokulunmaz. meslekten ziyade kişilikteki aksaklıklardır.

bir meslek grubunun hepsini yaftalamak da ayrıca yanlıştır.
    14 ... saldirayterk
  5. 5.
    Kibir kimde olursa olsun gereksiz insandır. Şükür kimseye tepeden bakmadım bu yaşıma kadar. insanız ve aynı yere döneceğiz.
    2 ... ktm li aynasiz
  6. 6.
    keşke devlet memuru olsam da o kibirlilik hissi nasılmış ben de tatsam dedirtendir.
    4 ... sizofrenkarinca
  7. 7.
    kibir değil de şu mesai saatleri içerisinde olmasına rağmen "x saatten sonra işlem almıyoruz" diyenlere uyuz oluyorum. x saatten sonra ücretinden keselim bakalım nasıl oluyor o zaman...
    4 -3 ... flat head
  8. 8.
    Bileğinin hakkıyla o mevkiye gelmiş olsa neyse diyeceğim de artık birçoğu torpille oralarda.
    Neyin kibri bu? “Baaaağk benim dayım var.” Mı yani nedir?
    3 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  9. 9.
    Kıyamam ben memurlara. devleti eleştiremezler parayı al yat al yat. Köleler.
    2 ... hepinizi sevmiyorum
  10. 10.
    taşaklı birini görene kadardır.
    1 ... turin