1. 1.
    atatürk sevgisidir.

selam ve rahmet.
    ... erecteo
  2. 2.
    daha soyulmamış olandır. diğer hazinelerde kuyruk var.

orada zaman kaybeden gönüllü çomarlarımız bakalım bu hazinede kaybettikleri zamanı telafi edebilecekler mi? evet yarışma düdük sesiyle başlayacak. bakalım hangi yarışmacımız hazineden daha fazla para soyabilecek? aralarında gördüğünüz gibi sevgili seyirciler 15 yılı aşkın profesyonel soyguncular var ama olsun yeni başlayan daha ilk yıllarını tamamlayan diğer yarışmacılarımız da umarım kendilerine verilen bu fırsatı en iyi biçimde değerlendirerek soygunculuk marifetlerini göstereceklerdir.

evet düdük sesi geldi. hepsi çok hızlı başladı. 15 yıllık olanları zaten gözle görebiliyorsunuz. en hızlı onlar soyuyorlar hemen hemen diğerlerine bir şey bırakmadılar. diğer yarışmacılar son derece azimliii... 15 yıllık ile 14 yıllık arasında büyük bir çekişme var. nerdeyse 1milyon dolar civarı geride 14 yıllık. olsun kapanmayacak fark değil. ancak 15 yıllık hızını artırdı. müthiş bir hız. böyle bir hızı yarışma tarihinde ilk defa göüyoruz derken, yarışma bitiyor ve yarışmayı 15yıllık soyguncumuz kazanıyor. 14yıllık soyguncumuz ile aralarında 300bin tl gibi bi fark var ama ikiside muhteşemdi. şimdi izninizle birincimiz olan 15 yıllık soyguncumuza ödülünü takdim edelim.

şimdi reklamlar...

sizde soyarken arkanızda iz mi bırakıyorsunuz?? soyçöz ile artık soygunlardan sonra arkanızda hiçbir şekilde iz bırakmayacaksınız. nasıl mı? soygununuzu yapıyorsunuz tabi ki sizi birileri yakalıyor. yakalayanların ağzına 1milyon dolarlık soyçöz sürüyorsunuz o zaman soygundan bahsediyorlar mı? tabiki de hayır.

soyçöz şimdi tüm marketlerde... soygundan sonra sizde yakalanmayın.

evet yarışmacımıza ödülünü veriyoruz.. kısa bir değerlendirme alalım.

15 yıllık - en başlarda biraz zorlandım. karşıma devletini, vatanını, milletini sevenler çıktı. onları alaşağı etmek için ciddi bir güç sarfetmek zorunda kaldım. onları aşınca bizim adamlarımız olmalarına rağmen vicdanen rahatsız olanlar vardı. onlar da biraz yavaşladım ancak onların da ağzını kapatmalarını tehditle sağlayınca gerisi çocuk oyuncağı haline geldi. soydum ve çıktım.

şimdi 14 yıllık olan soyguncumuza soruyoruz. her ne kadar yarışmayı çok az bir farkla kaybetse de kendisinin yorumunu da alıcaz.

14 yıllık - meslektaşımı başarısından dolayı kutlarım kendisi iyi bir deneyime sahip olduğu için vatanperverler karşısında çok zorlanmadı. bende zorlanmadım ama bazıları hırslıydı işi yargıya götürmekle tehdit ettiler. onları bertaraf etmek zor olunca tabi orada biraz zaman kaybettim. bana sadık adamlar asıl farkı kapatmamı sağlasalar da 15 yıllık deneyimli arkadaşımıza yetişemedik. olsun önemli olan soymaktı. birdahaki yarışmada kendisini geçeceğime inanıyorum. bu kadar.

evet yarışmamız bitti ancak daha 1 yılını bile doldurmamış yarışmacılarımız zaman ve vatanperverler konusunda sıkıntı yaşadılar soyguncu kadrolarını da yeni yeni oluşturduklarından tur onların istediği gibi gitmedi denilebilir. evet sevgili seyirciler bugünlük bu kadar haftaya görüşmek dileğiyle esen kalın.
    1 ... sorunluadam