bugün

Lucifer imp.

Edit: eski nickimden dolayı bu ismi verdiydim.
Mahmutlu devleti.
tosbagalar.
devletçik.

ne yani benim kurduğum devletin ne kadar potansiyeli olabilir ki sanki?
şu saatte :
Benim Olucak Fıstık Binicem üstüne Vurucam Kırbacı.
özür dilerim amaç bu değildi.
dust_2. siz a'yı koruyun b bende.
devleti ben kurdum tüm karılar cariyem olacak sizde piç birer halk olacaksınız oğulları devleti.
Barbarophia.
14 temmuz şehitleri devleti.
Herkes rahat etsin ülkedeki her yere 14 temmuz ismi verilmesin diye. Sonra tim çomarları o devlete tıkayıp laik bir türkiye ile mutlu mesut yaşardım.
TÜRK TURAN DEVLETi.
asdfghjkl.
Biraz çalıntı olacak ama süper isim bence, tomorrowland
Çok seçenek var ama osman olmayacağı kesin.
Göktürk devleti. Yine yeni yeniden.
(bkz: new worldland)
Reyizistan demokratik halk Cumhuriyeti. Tabiki ömür boyu liderleri benim orası ayrı.
oğuz türkmen federasyonu.
Metonya.
devlet-i hilafet-i islamiyye-i muhammediyye!
dünya üzerinde doğal olarak yaratılmış bir ulus-devlet sınırı yoktur. mevcut sınırların tümü zaman içinde insanın doğaya ve insana hükmedebildiği oranda sonradan oluşturulmuştur. duvarlar, tel örgüler ve silahlanma.. bunlar ve daha pek çoğu insan tarafından sonradan, gücü doğrultusunda meydana getirilmiş sınırlar ve dayatmalardır. sınırlar hegemonyayı doğurur, hegemonya dayatmadır. dayatma yasakları doğurur, yasaklar cezai yaptırımdır. cezai yaptırımlar şiddeti doğurur, şiddet ölüm tehdididir. bu zincir karanlığa doğru uzar gider...

yani güzel kardeşim gel sen bu sınır sevdandan vazgeç.
zira dünya herkesindir. sınırsız ulussuz sürgünsüz

https://www.youtube.com/watch?v=LmL7PJG6NrE
Sizden ne köy olur ne kasaba.
(bkz: Willi imparatorluğu)
Parmak cumhuriyeti.
gezegenimizi istilacı dünya dışı ırkından arındırdıktan sonra, bizi yönetmek için kurdukları tüm ülke millet din siyaset terör ve benzeri kavramları yok etmek isterdim, sonra 'Dünya yönetimi' adında bir yönetimi yönetmek isterdim.

yüce insan ırkına ve gezegenimizin hak ettiği seviyeye çıkarta bilirim.

çok iyi bir planım var.
taktik maktik yok bam bam bam cumhuriyeti.