bugün

Hastanenin ilaç kokusu ve hastaların ter , parfüm kokularinin arasında hasta ve bitik bir halde kimi zaman sandalyede kimi zaman ayakta bi yandan ekrandaki bi yandan elindeki numaraya bakarak o kapıya girip bir an önce eve dönmeyi istemektir.
işkencedir, çiledir.
Allah kimseye yasatmasindir zordur.
Sıra beklememek için randevu alınan ama randevu saatiniz gelse bile sıra beklenilen yerimizdir devlet hastanelerimiz. Fakat şu da bir gercektir ki her zaman bu durum yaşanmaz. Eskiye göre çok iyi durumda bu muayene bekleme işleri. Nankörlük edemeyeceğim.
Randevulu sistemle hastalar rahatlamıştı di mi ? Biz niye göremiyoruz.
iyileştirme etkisi vardır. Zira hasta gidip sırada beklerken iyileştiğimi bilirim ben. Artık o kadar çık bekledim düşün.
Zenginlerin tatmayacağı zevklerdendir.
Performansa gore para alan Bir doktor gunde 100 hasta bakarsa olabilecek olandır. Tamam hükümet in yanlis politikalari var ama dr da bakmasi gereken sayiyibaksin.cok para kazanicam diye lokasyondaki herkesi muayene etmesi sart degil.velhasili randevu haricinde araya hasta sıkıştırttırdığı icin dr kısmısı ondan sıra bekliyosun.
Moral bozar. Ne işim var benim burda diyip özel hastanenin yolunu tutarsınız.
her türlü beklenir. randevu almak nedir bilmiyorlar randevu almadan gidiyorum ordan sıra alıyorum 1.5 saat bekliyorum, randevu alıyorum yine ordaki adam bana bir sıra veriyor yine 1.5 saat bekliyorum hem de randevu saatimin üstüne ne anlamı kaldı neyse arkadaşlar hiçbir şeyden şikayetçi olmayın her şey dört dörtlük çünkü eşek olana semer vuran çok olur bizde eşeğiz ya.
Bir ara acil bir işim vardı randevu Alayım dedim 2 hafta sonraya verdiler. Siktir dedim özele para verdim mecburen.
Ablam doktor olduğu için hic beklemiyorum ahahahaha fakirleer.