bugün

sözlüklere özgürlük diye götünü yırtmakla benim sevdiğim liderlere laf etmeyin arasında kalmak sonucu iddia edilen birşeydir. bu işe soyunan adamlar taraftarları gibi eleştirilmekten dolayı üzülmezler. umurunda değildir onların arkalarından veya yüzüne söylenenler. ama garibim, taraftarları ise kendilerini yırtarlar onlar için.
(bkz: götümüze girebilir)
kimin kimi devlet büyüğü olarak kabul ettiğine bağlıdır. ülkeyi kötü duruma düşürenler elbette benim devletimin büyüğü olamaz.
üçüncü dünya ülkesi kanunu.
tamam devlet büyüğü de, bu bireyler pis işler çevirdikleri zaman yine büyüklükleri baki kalıyor. o soyacak o küfredecek, ama sen küfredemeyeceksin. var mı böyle iş?

kulumuz olacaklarına büyüğümüz oluyorlar. be hey öküz aleyhisselam o koltuğu altına biz koyduk, büyük olan biziz. severiz de, söveriz de!

götünüz sıkıştımı, işinize gelmedimi, suçunuz oldumu hemen polis, suç duyurusu, savcı, şikayet, adliye, cezaevi.

ulan gücünüz 17 yaşındaki katil çocuğu (ufalda cebime gir) yakalamaya yetmedi be! büyüklüğünüzü seveyim sizin..
altına mercedes alan kendini sultan süleyman sanıyor..

devlet büyüğüm benim !! (ne baz alınıyorsa artık büyüklük için)
o devletin büyükleri kendilerini oraya getirenlere her türlü hakareti yaparken herhangi bir ceza yokta aksi durumda neden ceza var?

devletin yasaları sadece yapanları mı koruyor?

adalet önünde herkes eşit de adalet önüne varana kadar kimler eşit?

son söz yerine:

bir de her üniversite okuyan iş bulacak diye bir şey yok gitsin abd de çalışsın gemi alsın armatör olsun.
(bkz: devlet büyüklerinin a k)
devlet büyükleri o devletin yöneticileridir ve ülkeyi temsil ederler . Ben doğru bulmuyorum onlar hakkında kötü ifade kullanılmasını . ancak onlara tepkimizi şeçilirlerken koymalıyız.
bazı durumlarda teşbih ile ayırt etmesinde zorluk çekilen durumdur. rauf denktaş'ı komodo ejderine benzetmek bunlardan biridir.(#14862520) moderasyona söylememe rağmen umursanmaması ilgiçtir. yarın da atatürkü domuza benzeten (yüz yapısı olarak) çıkınca aynı şey mi uygulanacak acaba?.
cevap şöyle;
moderator: entry'de art niyet görmüyoruz. teşekkürler.
edit: tekrar şikayet açtım sonuca bakıcam türkçesi iyi bir mod denk gelirse artık umarım kaldırılır.
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)