bugün

2009 arasındaki iki sıfırı sil ne kaldı? 29.
Sonra 2009 arasındaki iki sıfırı sil ve 2 ile 9 topla. Etti 11.
Şimdi ikisini topla. Ne etti?
40 etti.
Bu da twitterı bırakmanın 40. Yıl dönümü.
bir de bahçeli bu ülkeye ne yaptı? diye soranlar var hala.
adam binlerce çomarı twitterdan temizledi be.
biri "hadi arkadaşlar" dediğinde gaza gelince ben.
Şüphesiz ki Vatana en büyük hizmetidir. Onunla birlikte binlerce fikirsiz tebaası da girmez oldu twitter'a.
O değil de adam bıraktığıyla kaldı.
Gel hadi gel görmedik biz heeee.
Tepkidir, bu akıma demet akalın da katılırsa tdk tarafından ikiside tebrik edilmelidir, türk diline yaptıkları bu hizmetten ötürü.
bide siyaseti bırakıp, yaylaya yerleşse, dua bile alır...
Twitter puskevitsiz kaldi.
(bkz: Kraldan çok kralcı olmak)
güzel türkçemizin gözü aydın diyelim.
yancılığın şanından gelen eylemdir. daha cumhurbaşkanı kürsüden inmeden devlet bey cumhurbaşkanından daha çok sahiplenip kükremeye başladı. hakikatten inanılmaz. 4-5 sene önce hırsız dediği namusu ve şerefi üzerine yargılatacağını beyan ettiği adamın fikirlerini ondan daha çok sahiplenebilmek. ne bileyim lan belki sadece bize tuhaf geliyor.
Darısı oturduğu koltuğa denilmesi gereken olay.
Ülkede güzel şeyler de oluyor.
çok da fifi ilan bir gelişme. yancısı ile dilinin dönmediği kelimeleri söylemeye kalkıyordu zaten. yahu sosyal medyada olsanız ne olur, olmasanız ne olur asdfadfsad.
Haşmetli leb diyor, Bahçeli (40.5503430, 34.9453207) diyor.
görsel
Kraldan çok kralcı.
"alayınızı.... sevgi ile selamlıyorum " diye bir son tweet beklerdim ama olmadı.
umarım twitter komple kaldırılır. sözlükler içinde ip kontrolu açık hale getirilir. ne de olsa bordo klavyelinin korkusu yoktur. yoktur dimi?

ah şu kuzenler ah.
görsel
Erdoğan bir açıklama yapıyor.

1 gün bile beklemeden ölümüne destekliyor herif...

kraldan çok kralcılığa başka bir boyut kattı.
yeni dine elçilik etse 40 yıllık dindar bir güruhu (sözde) terkedecekler bunlar. bu varlıklar ile mantık çerçevesinde uzlaşmak değil konuşmak bile zaman israfıdır.
Açıklamasını haberde dinlediğimde ya bu siktir git artık dedim. Buradaki "Geleneksel Sözlüğü bırakıyorum ilanları" gibi veda hutbesi yazmış ihtiyar.

Bakalım ne zaman geri vites yapacak.
Kendi gitmeden o partiyi de kapatıp gitse.
Uzuntuden sabahtan beri agliyorum.