bugün

20 küsür yıldır siyaset arenasında olan devlet bahçeli'nin kazanmış olduğu seçimdir.

cidden soruyorum bu adam o kadar yıldır her olay hakkında konuşuyor ve özellikle de son yıllarda devlet yönetiminde söz sahibi ama bildiğim kadarıyla bir kez bile halk tarafından devleti yönetmesi için seçilmedi. öyle iktidar partisinin yanında seçime girip kazanmaktan bahsetmiyorum, başbakan yardımcılığı yapmış galiba en üst düzey o da atamayla. yani bu halkın seçmediği bir adam nasıl oluyor da millet egemenliğinin esas olduğu bir sistemde devlet yönetiminde söz sahibi oluyor çözemedim açık ve net.
Yanlışlıkla kazansa seçimi tekrarlatır o...
Kılıçdaroğlu'nun kazandığı seçim kadar çok seçim kazanmamıştır. Büyük Atatürkçü, milliyetçi, Seyit Rıza'yı sevmeyen, Dersim değil Tunceli lan o diye hemen tepki koyan, Türk ismini anayasadan kaldırmak için halktan gizli saklı anayasa hazırlamayan Kılıçdaroğlu gibi değildir yane. Dinimiz amin.
seçimi kazansa direk istifa eder. ne gerek var şimdi ülke sorunlarıyla uğraşmanın, püskevit var çay var olmadı askıda epbek var.
Kazancağı seçime girmez zaten.