bugün

bu zihniyet sayesinde ülkede dürüst insan kalmadı.
kadın katili hariç demek ne demek? erkek katillerinin serbest kalmasında sakınca yok yani?
ya hırsızlar uyuşturucu tacirleri, kadın satıcıları, silah kaçakcıları, kara para aklayanlar, milleti dolandıranlar? cok mu masum bunlar?
lan yoksa çiftlik bank gibi sahtekarlara yol mu yapıyorsunuz?
Görende der ki, hapishaneye benim yüzümden düştüler.
Sen adam öldür, hırsızlık yap, her türlü üçkağıtla insanların hayallerini, ocaklarını söndür, sonrada kader kurbanı..
Sokarım öyle kurbana....
o zaman bu memlekette namusuyla yaşamanın da bir gereği yok.

alemin dükkanını kasasını patlat,

git ; kafamı bozdu agaaa deyip birini bıçakla

yalandan maraza çıkarıp namusum için öldürdüm de

en beteri devleti soy, köküne kadar götür,

3-5 seneye hooop dışarı.

bu bahçelinin akıl sağlığı yerindedir

şeklinde uzman hekimler kurulundan

tasdikli bir rapor vermesi zorunludur.

körle yattı, şeşbeş kalktı.

hiç bir suça bulaşmayan enayidir diyorsun yani.
Nerede hırsız, müptezel, it kopuk var onları topluma karıştırın, bir oy bir oydur diyor yani.

Deli abi.
düşündüm de ;

hırsıza kim oy verir ?

akabe için kritik bir hamle.
Doğru bir istek değildir. Ülke zaten orospu çocuğu kaynıyor, gün geçtikçe yasanabilirliği azalıyor. içeridekileri de çıkartıp bok etmeyin daha da.

Edit : tek harf düzeltmesi.
af çıkarsa sorumlu kişilere hakkımı helal etmiyorum. hapse girmiş insanların arasında illaki hak etmeyen insanlar vardır çok çok küçük azınlık olsada ama sonuçta binlerce suçunu çekmemiş insan sokağa salınacak. bu suçluların mağdur ettiği ailelerin vebalini alacaklar.
ışidciler.

onları hariç dememiş.

dolandırıcılar, hırsızlar vs. salınsın. ne ala memleket.
Lan oğlum peygamber gelse yine kurtaramayacaksınız paçayı.
Salın kapkaççıları, dolandırıcıları, hırsızları, katilleri sonra huzurlu türkiye masalları uydurun. Hadi ordan be buruşuk insan. Mhp'nin yüz karası.
Madem af çıksın istiyosunuz hapishanelerde suçsuz yere yatan askerleri, gazetecileri ve devlet büyüğüne hakaretten giren suçsuz insanlara af çıkartın da bi işe yarayın. Sırf sizinle aynı görüşte değil diye fetöcü çamuru atarak askerleri, gazetecileri tıktınız içeri. Bu devran bi gün döner o kelepçeler sizin bileklerinize takılır, hapishaneler ömrünüzü geçirdiğiniz yer olur.
Kadın katilleri ne amk. Erkek öldürmek daha mı hafif suç.

Valla hukuktan anlamıyorlar. Siktiler attılar adaleti.

Ülke dolandırıcıların oyun alanına döndü.
Sal amk. Hepsini sal.
Bahçeli iyice kendini aştı. Yakında apo özgürlük savaçısı, muhterem fetullah hoca efendi demeye başlarsa şaşırmam.
Bu kadar kepazelik bir insan için fazla değil mi.
Sıçıp sıçıp sıvıyor mübarek. Rahmetli türkeş'i bir kez daha özlemle anmama vesile oldu.
Tiz banka soyacağım. Yardımcı arıyorum.

Eğitim rezalet, adalet sistemi rezalet ekonomi rezalet ama af çıksın diye çabala. Sana oy verenin te ebesine kadar selam çaktım.
Sizi Allah affetmeyecek sayın devlet. Eğitime destek verirseniz hapse düşen az olur, aynı şekilde ekonomi ve adaletin terazisini dengelerseniz ülke güllük gülistanlık olur. Ama bu işinize gelmez dimi.
fetöcüler için yer kalmadı galiba ondandır.
seçimi kaybetmeleri durumunda çıkartacakları iç savaşta tetikçi lazım gelmekte içerdekileri çıkartmaları şart.
Yeni bir düşünce değil.

görsel
kader mahkumu falan ?

kimin kader mahkumu olduğuna, kim karar verecek ?

hırsız akabe.

asıl merak ettiğim bu kadar dur

seçime 1 ay kadar kala

kader mahkumu aklına gelsin ?

bu kadar tesadüf benim için fazla.

birini öldürüp

kader mahkumuyum abüüü

diyecekler elini çabuk tutsun.
güncel Önemli Başlıklar