1. 1.
    Dava süresince Türkiye'yi hedef alan açıklamalarından dolayı ABD Başkanı Donald Trump'a tepki gösteren Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:
    "ABD Başkanı Trump ve yardımcısı Pence'in dozajı giderek artan yaptırım tehditleri, sabır ve tahammül ölçülerini aşan husumet dolu açıklama ve mesajları Brunson davasını gölgelemiş, meseleyi hukuki içerikten ziyade siyasi anlaşmazlık ve çatışma konusu hüviyetine büründürmüştür. Papaz Brunson, kabul edilemez ve vicdan sahibi her insanımızın itiraz ettiği karanlık bir sürecin sonunda serbest kalmıştır."

Papaz Brunson, kabul edilemez ve vicdan sahibi her insanımızın itiraz ettiği karanlık bir sürecin sonunda serbest kalmış yaaaaa gördünüz mü? Vicdansız ce ha pe liler sizi. Biz size ne dedik? Biz gelmeyiz bu oyunlara...

Not: alıntı hürriyet gazetesi'nden
    4 ... ssato
  2. 2.
    baskılara dayanamadık, yaptığımız atarı tutarı unuttuk, tükürdüğümüzü yaladık demiş. aferin şanlı, büyük türk devletine de bu yakışırdı.
    11 ... nadia nadia
  3. 3.
    bir kere okudum ama Ne dediğini anlamadım amk, neyse gerek yok tahmin ediyorum.

Galiba şey dedi arkadaşlar
    "Brunson ne yapmak nereye varmak istemektedir?"
    3 ... siradan sir adam
  4. 4.
    buna da saf maf dedik ama adam ciddi ciddi anasının gözü çıktı.

ak parti icraatlarını, ak partinin adını anmadan vatan hainliği addediyor. "yerli ve milli"ci taban zaten bu papaz olayını sindiremedi, bu da "sözde" onların sesi oluyor.

epey oy devşirecek bu seçimde belli ki.
    2 ... kinamiyo takao
  5. 5.
    yargı bağımsız değil miymiş şimdi, onu mu diyor?
    reis yalancı mı yani bağımsız yargı karar verdi dediği için?
    ... 0fu0
  6. 6.
    (bkz: ağam bizimle eyleniyi)
    6 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    kıvırma konusunda boynuzun kulağı geçtiğini gösteren açıklamadır.
    ... serdarsl06