bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 8435.
    diren dede.

devlet bahçeli
    ... true
  2. 8436.
    an itibariyle grup toplantısında devlet versi veren MHP nin genel başkanı. lider.
    4 -15 ... lider teskilat doktrin
  3. 8437.
    dünyanın en gereksiz konuşan adamı. kırk yıllık masalları çıkmış okuyor yine, iki saat dinle doğru düzgün bir cümle yok, zaman kaybı. analitik düşünce yok, perspektif yok. püskevit kafa.
    5 -5 ... ibni maymun
  4. 8438.
    türk siyasetinin nihat doğan'ıdır.
    5 -1 ... exlamabin
  5. 8439.
    bu akp'liden daha akp'li oldu. demagoji üstadı, laf cambazı, tam şark kurnazı oldu.

chp'nin pkk'dan farkı yoktur diyor, lan sen değil miydin daha birkaç sene önce çatı aday gösteren, o zamanki chp çok mu farklıydı? bir de ilker başbuğ'a laf çakma çabalarına girmiş, sen kimsin ki ilker başbuğ'u milli meselelerde eleştiriyorsun, sen fetö mağduru partililerini aklan da gel deyip kovan adamsın.

ben adam sanmıştım, adam değilmiş.
    6 -2 ... ateistvaiz
  6. 8440.
    Partideki koltuğunu meral Akşener'e kaybetmemek için rte karşısında teslim bayrağını çekmiş ve karşılığında rte'ye tüm kapıları açmış kişi.
    12 -4 ... alkolik oldum
  7. 8441.
    Vatanın birliği ve milletin bağımsızlığı için konuşan adam gibi adamdır.
    5 -6 ... paul kellerman
  8. 8442.
    (bkz: Siyasi mevta)
    3 -2 ... foseptik cukura dusen burjuva
  9. 8443.
    Azrailin uğraması beklenen insanlar sıralamasında ilk sırada yer alır.
    Boş muhalif. Muhalif kelimesine yazık oldu.
    ... prot
  10. 8444.
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında (13/02/2018);

Devlet Bahçeli’nin “Gerekirse ben de Afrin'e giderim sözümü alaya alanlar, yüreğiniz yetiyorsa şehitlerimize laf söyleyin alnınızı karışlayalım” sözleri dikkat çekti.(oda tv.)

buyurun faşizmin ahlak anlayışını siz yorumlayın. yazık bu kişi milyonlarca oy alan bir partinin başında.

ölenler üzerinden hemde tahrik unsurlarını en öne alarak prim yapmaya çalışıyor.
    4 -2 ... baris hemen simdi
kapat