1. 8430.
    (bkz: yazar burada kendisine gönderme yapmış)
    1 ... n dakota
  2. 8431.
    lider bas bas bağırdı: chp ele geçirilmiş bir partidir. beraber iyi salladıkçılar şimdi de ip atlıyorlar. tarih sizi affetmeyecek.
    2 -3 ... lider teskilat doktrin
  3. 8432.
    Tarih bahceliyide affetmez...
    2 -1 ... cakcaylak
  4. 8433.
    boş bir zat.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 8434.
    1980 öncesi mgk toplantilarinda radikal solcu partilerle ayni duzeyde tehdit olarak görulen partinin, başbugun ölumünün akabinde enteresan şekilde parti baskanligina getirilmis lideri. Simdi tehlikeden ziyade kuzu olarak gorülup uçbeyi falan seciliyorlar. Aslanlarim benim, haclilar mentese yöresine cikarma yapmislar kosun bakalim ya da edebiyat fakultesinde kiz kavgasi varmis ona daha hizli kosarsiniz.
    1 ... gaspirali
  6. 8435.
    bana hala 1000'de 1 ihtimalle de olsa, tayyip'e ali cengiz oyunu çekecekmiş hissiyatı veriyor.

sonra dönüp ülkedeki son 15 yıllık kırılma noktalarındaki tavrına bakınca, yok lan diyorum...
    2 -1 ... hayis zayeb
  7. 8436.
    18 Mayıs 2015'te şunu demiş:

"Ülkemizde sinsi bir koalisyon vardır: 1- RTE'dir. 2- AKP (Serok Ahmet'tir). 3- PKK'dır. Koalisyonu başka yerde aramayın."
    3 ... asuregibisurat
  8. 8437.
    (bkz: devlet bahçeli berkine hakaret eden bedel ödemeli)
    Evet gerçek olan şudur ki bunu da demiştir.
    2 ... gezi parki direniscisi
  9. 8438.
    davasına ihanet etmiş genel başkan. başbuğ'un şahsiyetçilik ilkesi gereği, bizim kırmızı çizgilerimizden çıktığı için, kendisi mhp başından defolup gidene kadar mhp'ye oy vermeyeceğiz.
    6 ... saldirayterk
  10. 8439.
    bu yolda dönenler oldu, mum gibi sönenler oldu.
    1 ... li monata