1. 8433.
    acaba diyorum 7 haziran akşamından itibaren bir planı mı devreye soktu?..

partiyi bölüp iki koldan büyümeyi mi tercih etti? tabanını kendisinden nefret ettirerek iyi partiye kanalize ederken, akp'den bıkmış ama erdoğan'ı seven kesimleri kendi tarafına çekerek akp'ye bir tuzak mı kurdu?

o kadar hakaretler ve zikzaklar yaptı ki kendinden nefret ettirdi, ama partiyi bölmesi sayesinde belki de iyi parti ve mhp'nin toplam oyları %30'a dayanacak bu seçimlerde... seçimden sonra ben çekiliyorum deyip yeniden birleşmeye meydan açarsa düşündüğüm bu ihtimale kesinlikle inanacağım.
    1 -1 ... ateistvaiz
  2. 8434.
    aleaddin çakıcı'ya , kürşat yılmaz'a kahraman demiş looser.

kahraman aziz sancar'dır, kahraman bu ülkenin bilim adamları, düşünen adamlarıdır. kahramanlar bu ülkenin yerli savunma sanayiisi gelişsin diye gece gündüz çalışan türk mühendisleridir. kahramanlar, çocuklarımızı yetiştiren idealist öğretmenlerdir.

senden değil, bu zamana kadar sana oy vermiş kendimden utanıyorum. suç örgütleri kurup ülkücü gençleri davasından çıkartıp, uyuştucu, adam öldürme, hukuksuzluk sarmalına sokan, ülkücülüğü, işledikleri suçlara zırh yapan bu namussuzlara kahraman demek, en hafif tabiriyle cehalettir.

sen bu davaya çok zarar verdin devlet bahçeli. rahmetli cennet mekan başbuğ'un çizgisinden gidemedin. sana ve sana inanan herkese yazıklar olsun.
    4 ... saldirayterk
  3. 8435.
    7 haziran'dan sonra bu şahsın adını anmayacağım dedim, hala da anmıyorum.

ama şu son bir iki aydır bende derin şüpheler uyandırıyor, kendini bitirmek pahasına akp'yi de bitiriyor. bir mitinginde tam karşımda idi, "hesap sormazsam namerdim" diye gürledi... hesabı bu şekilde mi soruyor diye tereddütlerim var.
    ... ateistvaiz
  4. 8436.
    akp li vatandaşların gram sevmediği lider. sevmeyeceklerde. çünkü bir akp li unutmaz kendilerine edilen hakaretleri. kincilerdir. recep tayyip erdoğan'a oy istiyorlar herşey köprüyü geçene kadar.
    sonra yallah bahçeli. zaten %3 oyun siktir diyecekler.
    sen aile nedir bilmezsin öyle bir derdin yok diyecekler.

devlet bahçeli
    4 ... kafam bir milyon
  5. 8437.
    Sahtekarlığın vücut bulmuş hali. iki yüzlü dönek.
    2 ... kyocera
  6. 8438.
    bence bu gün uzun u hayli güldürmüştür.

şimdi bu hapisten takriben 50.000 kişi salsa

eş dost akraba vs en fazla 250.000 oy yapar.

ne uğraşıyon be qanqa bu seçimde

en az 4 milyon ölüye oy kullandıracaz

250 oy için ortalığı kaldırmaya gerek yok

deyip hayli gülmüştür.
    3 ... timur cengiz hulagu
  7. 8439.
    sümüklü mafya şeflerini dava adamı diye yüceltmeye kalkmış.

olacağı bu idi ,rezillikte son perdeyi açtı oynuyor ..

selehattin demirtaş ile alaattin çekıcı'yı mukayese etmiş.

aferin ,zaten çakıcı'da yanına yakışırdı.
    2 ... baris hemen simdi
  8. 8440.
    Her geçen gün daha da kötü bir hale dönüşen MHP’nin genel başkanı. Evet.
    ... oytunkaran
  9. 8441.
    1-mahir ümal,
    2, kürt binali ..
    iki gündür bu iki kişi bahçeli'yi rezil etti .
    bir cumhurbaşkanı adayı gösteremeyen parti ve başkanı iki af olayı ve nafya şefleri.

yedi oturdu ..
    1 ... baris hemen simdi
  10. 8442.
    "Parti lideri olacağıma, psikopat bir mafya lideri olsam daha iyiymiş "

- selahattin demitaş ın mafya babalarına af talebine kapağı.

bir iki kelamda ben edim. öz ve öz türküm. 15 ay askerlik yaptım. ama bu aptal öneri sonrası mhp ye oy verirsem cümle alem siksin beni.

adam açık açık diyorki zorbalıkla, kaba kuvvetle yüzlerece binlerce insanın canını yakmış kişileri salıverin garibanların canını yakmaya devam etsinler. kimin gücü kime yeterse hesabı.
    2 -2 ... true