1. 8413.
    bir akpli olarak ya da boşverin şimdi akp'yi bir müslüman olarak kendisini zerreyi miskal sevmiyorum, nefretimde chp'nin herhangi bir vekiline olanından fazladır bu geçmiş chplilerde dahil çünkü onlar net düşman karşımdalar bana direkt ateş ediyorlar fakat bu şimdi degil öncesine de yanımdaymış gibi davrananlardan, ama bir şekilde kuyumuzu kazanlardan.

neyse orayı bırakıp sorumuza gelelim çünkü çok merak ediyorum dogrusu, zeka küpleri kendisinden neyi bekliyorlar.
    yani ne yapmalı akp'ye karşı, veya yaptıkları yetmiyor mu?

o zeka kırıntısının en ufak bir belirtisinin dahi olmadıgı beynize soruyor musunzu hiç eger bahçeli ve mhp diye bir parti olmasa parlemento aritmedigi ne olurdu kim daha güçlü olurdu diye.

akp ile ittifak yapıyor diye kızıyorlar ahahahahaha şaka gibi, yahu sen ittifaka kızma olurda partiyi kapatıp akp'ye katıırsa kız, bu halde ben kendisini tebrik edecegim tabi ama yapmıyacaktır.

fakat bu zekalar neyi bekliyorlar orasını anlayamıyorum.

adam partiyi kapatıp şu an yaptıgı gibi degilde komple akp ile birleşse alayınız patates olursunuz.

mhp chp'nin ülke siyasetini bölerek yönetme stratejisinin en önemli ayagıdır.

bu adama saydıran sözüm ona muhalifler beyin taşımadıgı gibi partisini kapatıp gitmedigi sürece akp'ye yanaşmasına alkı koparacak bilimum muhafazakar, akpli de aynı şekilde beyin taşımamaktadır.

ben ikinci kısma verip veriştirmeye devam edeyim.

şu an chp'nin nimetten sayılıyor oluşunun bir numaralı sorumlusu bahçeli ve onun mehapesidir.
    -1 ... zargna
  2. 8414.
    Devlet altına yaptı, devlet düştü, devletin uykusu geldi. Devlete mama verelim...
    ... freepussyfucker
  3. 8415.
    hayırdır seninle mi kasedi çıktı?
    ne bu bilmişlik koca reise laf ediyorsun?
    3 -5 ... goodbadnotgodii
  4. 8416.
    kaseti çıkmasa biat eder miydi öyle mi. zan ne kadar kolay bişey. izledin mi? tabii ki hayır. boş boş entry sıçmayın. bazı kadın siyasiler hakkında da benzer yorumlar yapıldı. görmeden izlemeden inanacak mıyız? tabii ki hayır.
    2 -1 ... melikbaybars
  5. 8417.
    Hakan Şükür denen katıksız fetocuye verilen oyların şimdilerde nereye gittiğini merak eden, kendi halkını tehdit eden yancıya hemen bilgisini verelim. O oylar kime gitti biliyor musun? Şimdilerde can ciğer kuzu sarması olduğun ağabeyine gitti. Zaten o herif ağabeyinin partisinin vekiliydi. Merak etmeye burdan başla bence.
    1 -2 ... abaninaltindakisopa
  6. 8418.
    bir önceki seçim döneminde saygı duyduğum ve oy vermeyi düşündüğüm akp kuklası.
    iyiki oy vermemişim.
    1 -1 ... recomax
  7. 8419.
    Günümüz siyasi kuklaları arasında zirveye oynayan mhp parti grup başkanvekilidir.
    1 -3 ... ben deli deilim
  8. 8420.
    Soyunun devam edemeyecek olması; meşru Cumhurbaşkanı tarafından sert bir şekilde siyasi malzeme edilen MHP genel başkanı.

Herşeyi geçtim bu kadar aptalca bir şekilde siyaset yapan insanlara, belki senin kalbini kıran insanlara kukla olmayı nasıl sindirirsin, ey Bahçeli?

Ne yapmak nereye varmak istemektesin?

Buyrun link: https://m.haberler.com/ba...konusuyor-5701862-haberi/
    2 -1 ... ben deli deilim
  9. 8421.
    kimsenin isklemediği lider.

seçim arenasındaki liderler erdoğan dahil artık kimse tarafından ne ziyaret ediliyor nede fikri soruluyor. yazık demeyeceğim beter olsun diyeceğim.

bir insan bırakın hadi parti -siyasi işleri onuru,haysiyeti kahvede bile masadan masaya biri diğerine zürriyetsiz dese o kahvede cam çerçeve iner sandalyeler kafada ,sırtta kırılır.

ama sayın bahçeli hiç bir şey olmamış gibi......?

gibi dedim yazacak bir şeyde yok,saçmalıyor.

hani faşist desem yada ırkçı o da değil ,bir acayip bir şey.

seçimden sonra akp genel merkezinde ki bekçi kulübesinde bekler artık.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  10. 8422.
    kendisine inanamıyorum. bu dönüşün sebebini bilmiyorum ve inanamıyorum.
    ... saldirayterk