1. 8464.
    Ccc beşiktaş sahadan kaçmaz ccc.
    1 ... manuelman
  2. 8465.
    Demek ki sağlam kaseti var ki hemen akp ile itifak kurdu.
    5 -2 ... fyodor paskevich
  3. 8466.
    2 ay sonra siyasetin çöplüğündedir.

umarım o ve çetesi defolup gittiğinde mhp'den geriye bir şeyler kalır da baba ocağımıza döner, sahip çıkarız.
    2 -2 ... ateistvaiz
  4. 8467.
    kendisi an itibariyle basın toplantısında konuşmaktadır. izleyen varsa muhakkak dikkatini çekmiştir, yazılı metinden değil de doğaçlama konuştuğunda daha eğlenceli, daha Güleryüzlü ve daha samimi bir tavır sergiliyor. malum, kendisini gülerken, tebessüm ederken görmek bir hayli zor. gördüğümüz zaman ise bizler de seviniyoruz, bundan sonra daha çok gülmesini istiyoruz.

tanım: Beşiktaşlı insan.
    2 -1 ... gakgos
  5. 8468.
    Devletin emniyet supabıdır.
    -1 ... cesurveuzgun
  6. 8469.
    türkiyede devletin ve hükümetin siyasetine yön veren insan. bakmayın burdaki çapsızların küçümsemesine, ananız sizin donunuzu bağladığı dönemlerde bu adam büyük ekonomik krizle boğuşan 57. hükümeti dağıtıp erken seçimin fişini çekti. yapması gereken hamleyi yaptı.
    aynı bahçeli siyasi olarak matematiksel anlamda çok çok güçsüz olduğu ak parti hükümetine verdiği direktifle seçimi yine erkene aldırdı. bu adamın siyasi özgül ağırlı sizin tahmin ettiğinizin üstünde ve ben burda hepsinden bahsetmeyeceğim. sadece burda bahsettiğim 16 yıl aralı iki erken seçim olayında da aktif rol aldı. 16 yıllık iktidar akp siyasi çizgisini bu adama göre belirliyorsa, ne kadar eli güçlü bir adam olduğunu varın siz hesap edin.
    kapıda ekonomik kriz var. bunun sebepleri kötü yönetim, yu es ey in dolarları ülkesine çekmesi, yürütülen askeri operasyon vs vs bir çok faktör var. krizlerde ortaya çıkan bahçeli bakalım bu sefer matah bir şey yapabilecek mi.
    -2 ... melikbaybars
  7. 8470.
    ''Demokrasi nutku atanların, ilkeli ittifaktan bahsedenlerin ayak ve siyasi oyunlara heves etmeleri tam bir çatırdama, tam bir siyasi çürüme halidir”

bayılıyorum bu adamın ağdalı cümlelerine. anlayan için çok güzel göndermeler yapıyor.
    ... just call me alpha
  8. 8471.
    devlet bahçeli
    rte'nin bu şekilde bekledigi kişidir.

referandum da yaptıgı gibi yine rte'nin kuyusunu kazmaktadır, iyi parti seçime girebilr mi falan gibilerden bir soruya, "girsin ne var bunda, oy alacaksa bizden alır, biz buna rıza gösteririz" demiş şahsiyettir, bari mhp'den bir kaç vekil de gönderseydin üzerine diyorum valla.

devlet bahçelinin bu şekillerini görünce, rteye olan sevgim saygım bin kat artıyor, yahu adamın düşmanları sadece karşısında degil, yanında. harbi büyük adam şunu bunu yaptıgı için falan degil şu durumlarda bile önde çıkabildigi için.

nelerle ugraşıyor adam yav, çık karşısına savaş abi, hatta küfret.

sen tuzak kurdun, tuzak kuranların en hayırlısı öyle duracak sanıyorsun, ah ah...
    -1 ... zargna
  9. 8472.
    (bkz: yazar burada kendisine gönderme yapmış)
    1 ... n dakota