1. 8415.
    Bu akşam isim vermeyeceğim bir yazar gene strateji uyguladığını söyledi bay bahçelinin. Bahçeli birleşerek akp'ye gelen kürt seçmenin oyunu engelledi deniyor. Kısaca adama göre akp yanlısı kürtler artık şey dşyecekmiş ya bu akp mhp ile birleşti buna oy verilmez. Yav hehe dedim bende. Neyse sayın bahçeli Çek git, ablanla evinde dizi izle.
    1 -1 ... titia
  2. 8416.
    Bu adamı kötülemeyi bırakın ve anlayın!önemli olan makam mevki değil devletin refahı ve devamlılığı bu adam bunu düşünerek adım atıyor, MHP yi bıraksa onun gibi mantıklı ve sağlam stratejik kararlar alamazlar. Devlet adamı Devlet BAHÇELi.
    2 -6 ... kalabaliginicindekiyalniz
  3. 8417.
    Koskoca ülkücü hareketi erdoğan'ın önünde diz çöktüren başarısız lider. akp + mhp'nin %51'i bulması mümkün görünmüyor.

olası bir mağlubiyette de zaten tayyip bunu bozuk para gibi harcar.
    1 -1 ... ayaz ata
  4. 8418.
    insan yalnız sevdiğine gülermiş.
    only youuuu
    bakışında bi şey var, gülüşüme yansır. <3
    devlet bahçeli
    -1 ... ayfonmenusugomlek
  5. 8424.
    son zamanlarda akp sözcüsü mahir ünal'ın makamına göz diktiğinden şüphelendiğim adam.
    5 -1 ... nesgayfe
  6. 8427.
    Afrin Yıkılsın Ya da Teröristler Yakılsın diyerek safını tavrını terörizme olan nefretini açık açık beyan ederek türk halkının sevgisini kazanmış lider.

Bu adama hükümet yalakası deniyor ama bugün ki afrin operasyonunda payı büyük.

Bu ülkede Chp, vatan, saadet gibi açık açık terörizme lanet okuyamayan partiler var. Bahçeli gibi türk turan birligi görüşüne inanan Birisi buna sessiz kalamazdı. Iyi de yaptı.

http://www.sondakika.com/...gutu-pyd-pkk-ya-10478217/
    4 -5 ... timarli sipahi neferi
  7. 8428.
    parlamenter rejimi yıkma görevi üstlenip, saray fedailiğine soyunduğundan beri donuzlandığından ne konuştuğunun zerre önemi olmayan şahıs.

tayyip i başkan seçtirmezse gözü açık gidecektir.
    8 -1 ... kilise sarapcisi
  8. 8429.
    Mhp genel başkanı.

Bir şekilde doğru ata oynayıp -kendince- iktidar olabilmiş, iktidar gibi davranan isim, kabineden biriymiş gibi bilgilendirme alıyor, şart koşuyor, chp’yi eleştiriyor falan, ne oldu lan, bu siyaset dediğimiz ne merem pislik bir şeymiş.
    2 ... mukallit
  9. 8430.
    Şimdi açıklamasını dinledim de tam bir sözlük yazarı gibi konuşuyor dolaylı anlatınca insanın ciddiye alası da gelmiyor. Bide şey var tabi şimdi bi şehit annesi çıkıp “ eyyyy bahçeli sen evlat sevgisi nedir bilmezsin hele onu kaybetmeyi hiç bilmezsin” dese belki daha mantıklı konuşmalar yapabilir.
    1 -1 ... anima mundi
  10. 8431.
    Adam operasyonu destekliyor diye övülen entryler eksilenmiş ne kadar hewal ve destekçisi var burda çok merak ediyorum sizi öyle bir dövmek lazım ki insan içine çıkamayın.
    1 -4 ... lemniscate34