1. 8596.
    genel merkezde gözüken siyasetçi. ama çok pis çökmüş gördüm

devlet bahçeli

devlet bahçeli
    2 -1 ... ekonovich
  2. 8597.
    Ekonovic in attigi resimde bahceli yi ilk defa sakalli gordum.
    2 ... otisabim
  3. 8598.
    Geçmiş olsun. Bu haliyle bile ardından köpekleri havlatiyor adam.
    5 -18 ... gogocu
  4. 8599.
    gözünün feri gitmiş. azrail selam vermiş reise.
    6 -3 ... eti cin baba
  5. 8600.
    Baya bi sarsılmış belliki ee yaşta var.
    2 ... kalahari 1
  6. 8601.
    sakal amma yaşlı göstermiş yaşlı kurtu.
    1 -1 ... akselmarduk1
  7. 8602.
    geçemiş olsun başkana.
    bu arada fıstık, pamuk falan ne lazımsa hazırlanmalı. gözleri iyi bakmıyor.
    4 -3 ... lipsos
  8. 8603.
    10 sene çökmüş adam. siyasetçi olarak sevmiyorum ama insan olarak acıdım haline.
    2 -2 ... umudu azalan adam
  9. 8604.
    (bkz: rönesans tablosu tadında fotoğraflar)
    2 ... rockonbaby
  10. 8605.
    Olum bu gerçek bahçeli olmasın.
    Dublörünün gorev suresi bitmis galiba.
    1 ... atlant isten gelenadam
  11. devlet bahçeli Başlığındaki Önemli Entry'ler

1. salı günkü parti grup toplantısında ''ABD'de çıkan haberlere bakarak, Türkiye'nin Milli Kuruluşunu Eleştirmeyiz! '' diyerek ülkesinin ve milletinin çıkarlarını herşeyden üstün gördüğünü bir kere daha kanıtlamış devlet adamıdır.... devamı ve daha fazlası 282. sayfada!
    2. salı günkü parti grup toplantısında ''ABD'de çıkan haberlere bakarak, Türkiye'nin Milli Kuruluşunu Eleştirmeyiz! '' diyerek ülkesinin ve milletinin çıkarlarını herşeyden üstün gördüğünü bir kere daha kanıtlamış devlet adamıdır.... devamı ve daha fazlası 282. sayfada!
    3. --`spoiler`-- işte örnek ’Devlet’ adamlığı! Devletin başına ’Devlet’ gelir mi bilmem... Ancak MHP’lilerin siyasi namusu olan bir lidere sahip olduğuna dair artık hiçbir şüphem kalmadı. Seçim rüşvetlerinin havada uçuştuğu bu co... devamı ve daha fazlası 291. sayfada!
    4. --`spoiler`-- işte örnek ’Devlet’ adamlığı! Devletin başına ’Devlet’ gelir mi bilmem... Ancak MHP’lilerin siyasi namusu olan bir lidere sahip olduğuna dair artık hiçbir şüphem kalmadı. Seçim rüşvetlerinin havada uçuştuğu bu co... devamı ve daha fazlası 291. sayfada!
    5. Her şeyi geçin en azından bu adam her başı sıkıştığında obamayı arayacak kadar karaktersiz bir adam değil. Türkiyenin gelişmesini kendi iç dinamikleriyle sağlayabilecek bir adam. Kurtlar güdülemezler arkadaşlar içiniz devlet b... devamı ve daha fazlası 325. sayfada!
    6. Her şeyi geçin en azından bu adam her başı sıkıştığında obamayı arayacak kadar karaktersiz bir adam değil. Türkiyenin gelişmesini kendi iç dinamikleriyle sağlayabilecek bir adam. Kurtlar güdülemezler arkadaşlar içiniz devlet b... devamı ve daha fazlası 325. sayfada!
    7. Çok uğraştı anlatmaya bu çözüm değil çözülme diye. Pkk şehirlerde yuvalanıyor diye. Dinletemediği gibi savaş istemekle ve kandan beslenmekle suçlandı. ne kadar haklı olduğunu acı şekilde öğrendik. devamı ve daha fazlası 458. sayfada!
    8. Çok uğraştı anlatmaya bu çözüm değil çözülme diye. Pkk şehirlerde yuvalanıyor diye. Dinletemediği gibi savaş istemekle ve kandan beslenmekle suçlandı. ne kadar haklı olduğunu acı şekilde öğrendik. devamı ve daha fazlası 458. sayfada!
    9. Sana ne kadar sitem etsem az 'türkmen beyi'. Yıllardır milliyetçi camianın içindeyim. Milliyetçi ideolojiyi yüceltmek uğruna çok çabaladım ama son yaptığından ve hatta yaptıklarından sonra artık sana diyecek tek lafım yok. seni s... devamı ve daha fazlası 482. sayfada!
    10. Sana ne kadar sitem etsem az 'türkmen beyi'. Yıllardır milliyetçi camianın içindeyim. Milliyetçi ideolojiyi yüceltmek uğruna çok çabaladım ama son yaptığından ve hatta yaptıklarından sonra artık sana diyecek tek lafım yok. seni s... devamı ve daha fazlası 482. sayfada!
    11. Aile nedir bilmez coluk çocuk nedir bilmez. Yaşamasının bir anlamı yok bence de uzayda yer kaplıyor boş yere. devamı ve daha fazlası 860. sayfada!
    12. bizimkiler suriye'yi temizledikten sonra dirilecek ve " erken seçim istiyorum " diye meydana cikacaktir. eminim. devamı ve daha fazlası 860. sayfada!
    13. Sesi çikmıyor. Simdiye çoktan bir gaf yapmıştı. Neredesin bekaa reyiz. Biskevitler sensiz. devamı ve daha fazlası 860. sayfada!