1. 1.
  her gün meydanlarda onca tartışma atışma. recep kemal e kemal recep e. sonra hepsi recep e. sonra recep hepsine cevap verir. bi de şu var. kemal birşey der recep cevabını verir. selo birşey der recep cevap verir. ama bahçeli hep birşey diyor, hep konuşuyor hep konuşuyor.. sürekli 'sayın recep tayyip erdoğan analt şunları bunları' diyor. cevap yok. sürekli soruyor sürekli soruyor. hala cevap yok. arkadaşım anlamadın mı ? adam siklemiyor.

  tabi bazen gündem yaratacak iddialar atıyor. ona illa cevap veriyor da, genel anlamda ne kılıçdaroğlu ne de erdoğan siklemiyor sevgili bahçeliyi..
  6 -21 ... ukraynali
 2. 2.
  --spoiler--
  yalan kutsal kitaplardaki en büyük günahtır
  --spoiler--
  1 -2 ... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 3. 3.
  evet genel çevrede böyle bir kanı olmasına rağmen onu seven bir avuçta olsa seçmeni vardır.
  3 -2 ... menntre
 4. 4.
  (bkz: devlet bahçeli nin kimseyi siklemediği gerçeği)
  6 -1 ... duman6kelimeler
 5. 5.
  devlet bahçeli gösteriş adamı değildir zaten. o halktan birisidir. bisküviye püskevit der en azından, çiftçiye ananı da al git demez. en azından bu ülkenin insanlarını sevdiği bariz bellidir.
  4 -1 ... nihat doganin koyunu
 6. 6.
  tayyip ve kılıçdaroğlu'nu o kadar sikleyen var ki küfür repertuvarları genişledi milletin sayelerinde.
  2 ... kiok
 7. 7.
  bahçeli' nin sorduğu sorulara verecek cevabı olmadığından ortaya çıkacak durumdur. ölü taklidi yapmakta bir nevi.

  bahçeli soruyor; hayalindeki anayasayı halkla paylaş, neden susuyorsun?

  e erdoğan şimdi çıkıp; türklüğü anayasadan çıkaracağım, atatürk' ün ilkelerini anayasadan çıkaracağım mı desin?
  6 -1 ... selim71
 8. 8.
  doğru bir gerçektir. çünkü kendisini kendi partilileri bile s...klememektedir, kaset olayları ilk patlak verdiğinde kimin açığı varsa istifa etsin demişti bahçeli, kimse istfa etmedi, daha sonra kasetler dökülmeye başlayınca 10.u birden istifa etti, parti içinde bile saygınlığı kalmamış, oysa benim bir yanlışım varsa tez istifa edip kimsenin eline bu kozu vermezdim, ama onlar makam uğruna son ana kadar beklediler, baktılar kaset geliyor hemen istifa ettiler.

  işin acı yanı ise bahçeli bu olaylardan iki gün önce bu istifa edenlerin arkasında olduğunu söylemişti, yazık adama ya. çevresinde kime güvense hep fos çıkmış.
  3 -1 ... lehtar
 9. 9.
  sığırlara klavye verilmesin amk. bu nası çükündürük bi iddiadır böyle. ulan adamın tek g.t korkusu mhpnin meclise girecek olması. g.tlerini yırttılar, olmadık katakulliler çevirdiler. yok kasetti, yok bilmem neydi diye...rtenin en büyük korkusu Devlet Bahçeli ve mhpdir. bunu anlayamamak için gerizekalı birinin beynindeki en gerizekalı hücre olmak lazım.
  3 -1 ... serdarsl06
 10. 10.
  bu seçim döneminde çok net görülmüştür.
  ... orjinaldeli