1. 0.
    akp'nin müsait yerlerini yalamakla meşguldür. sahalardaki ülkücü kardeşlerimizin lideri falan değildir.
    3 -1 ... bara damsiz giden
  2. 1.
    (bkz: tuzluk)

aslında tuzluk çok işe yarıyor normalde.
    1 ... jorge lois borges
  3. 2.
    kendiyle aynı doğrultuda hareket etmeyene hakaret etmeyi marifet sanan şerefsizlerin aksine vatanseverce hareket edip ortamı soğutmuştur, bundan sonra istediği kadar dohuz desin arkasındayım.
    2 -2 ... yetiyour
  4. 3.
    kahvede tavla oynuyordur. 1 kişi daha bekliyordur okey için.
    ... erdosh
  5. 4.
    kendini bilen her ülkücünün kafa patlatması gereken sorunsal.

bu arada;
    (bkz: ülkücülük çok bozdu)
    1 ... cartoon pierre
  6. 5.
    ilginçtir.

şahsen bu adamaların aralarında büyüdüm ama hala mantığım elvermiyor davranış biçimlerine. sen hemm grup toplantısında iktidarı yerden yere vuracaksın hem de hemen hemen bütün kararlarında onlara stepne olacaksın. zamanında çok sevdiğim rahmetli bir büyüğümün bir lafı vardı "bunlar eskisi gibi değil artık, 20 sene önce birbirleri için ölüme giderlerdi şimdi ise kalabalıkta el kol sallayan tenhada aman dileyen bir topluluk oldular" diye. git gide bu hale gelmekterdirler. derhal silkelenip kendilerine gelmeli ve renklerini belli etmelidirler. zira o görüşte ya siyah vardır ya beyaz, gri olmaz.
    2 ... oberst
  7. 6.
    yaşanan olaylarda küçük çocukların düşünemeyeceği şeyleri düşünmektedir!
    4 ... delegado zero1918
  8. 7.
    maalesef tiyatro yapmaktadır.sen artık beni temsil edemezsin bahçeli. akp ne zaman sıkışsa yanındasın.
    2 ... teflon
  9. 8.
    hesap yapıyor.

(bkz: 40 yapar)
    2 ... mavi adam
  10. 9.
    akıllıca olanı yapıyordur.

bu medya el eder gül eder 10 gün sonra yine akp'yi haklı çıkarır. amk nasılsa sonuç aynı olacak neden adımı kirleteyim ki diye düşünüyordur.

aziz nesine küfretmiş bir insan olarak ondan özür diliyorum. hakkını yemişim üstat.
    1 -1 ... goce zorlanan leylek