1. 1.
  bu seçim çalışmalarında göze batan durum. Mhp-hdp-chp koalisyonu işine geldiği içindir. Sizin milliyetçiliğinize attırayım.
  2 -12 ... orjinaldeli
 2. 2.
  Görünen köy klavuz istemez. Önemli olan gözü kör aptalları uykusundan uyandırmaktır. Sayın genel başkanımız da bu hususta görüş dile getiemektedir.

  Ayrıca (bkz: halt ettin erdoğan yine çaktın erdoğan)

  Tanım: gereksizdir.
  2 ... basbugun neferi
 3. 3.
  cumhurbaşkanının akp'yi hiç eleştirmemesinden daha az ilginç durum.

  diğer partilerin rakibi davutoğlu'yken, hepsi cumhurbaşkanı'nı eleştiriyor. Acep ne iştir?
  4 -2 ... berk
 4. 4.
  yandaş kanalları izleyerek dünyayı izlediğinden ibaret sanan dar kafa cümlesi. lan MHP mitinglerindeki kalabalıkları çalıp akp mitingi diye piyasaya süreceğinize biraz da dinleyin.
  -1 ... tembel adam
 5. 5.
  düzenin adamı olduğu içindir.
  2 ... otuken belediye baskani
 6. 6.
  Akp elestiriyorda ne oluyor kucak acip meclise sokuyolar sizin beyniniz bu kdr iste.
  ... fight4me
 7. 7.
  biraz beyin sahibi olanların da anlayabileceği gibi hdp ile ortak hedeflediği seçmen kitlesinin olmayışı ve senelerdir provokatif olaylara karşı tutumu olan devlet bahçeli, kendi seçmenini konsolide etme ihtiyacı da duymadığından dolayı son derece doğal olarak hdp ile uğraşmaz.

  akp ile geçen 12-13 senelik dönem gençleri 12 eylül gibi apolitize etti sanırım. 90 lı yılları filan hatırlayan yok herhalde, muhalefet partisi iktidar dururken ne diye kendinden az seçmene sahip diğer muhalefet partileriyle uğraşsın.
  3 -2 ... disco inferno
 8. 8.
  bahçeli kandile türk bayrağı dikecek ya o yüzden bir şey demiyordur.

  3,5 yıl iktidar da kaldı, o gün kandile türk bayrağı dikmek için yola çıktı henüz gölbaşı'nda olduğu için tabi zaman alıyor.
  1 ... fenomen usta
 9. 9.
  Seçimden sonra olacak olan akepe hdp koalisyonudur kimse boşuna kıçını yırtmasın. Akepelilere göre Cb nin başkanlık yolu açılacaksa akepe hdp koalisyonunun hiçbir mahsuru yok hdp ise cb ye başkanlık yolunda vereceği destekten ötürü her istediğini alacağı için bu işe dünden razı.
  2 ... yirtik dondan cikan yazzar
 10. 10.
  DOĞRUDUR.
  Yok bahçeli eleştirdi hdpye laf soktu diyorsanız soleyin bizde izleyip görelim amk. Ben hiç şahit olmadım bahcelinin bu tarz bi konuşmasına.
  Buyurun BEKLIYOZ.
  1 -2 ... yan cizdim