1. 1.
  Eski bir olaydır.
  https://youtu.be/PIZFeTJg-lc
  1 ... ataturkcu 20
 2. 2.
  şimdiki devret bahçeli yardakçıları bilmez bengü türk tv var bunların yayın organı mehape'li olduğum zamanlarda çok dinlediğim kanallardan biriydi. 2014 yılında fetonun gazetesi zaman gazetesinin reklamlarını yayınlarlardı. adamlar tayyibe öylesine bir düşman olmuşlardı ki ben bile hayret ediyordum hatta kanal 20 gün boyunca karartıldı.

  Balgat muhkimlerinin de bir gazetesi vardı zaten türk milliyetçilerinin 2 gazetesi var. (bkz: yeniçağ) ve (bkz: ortadoğu gazetesi) ortadoğu g. bahsediyorum; gazete fatih kolejinin reklamlarını tam sayfa veriyordu hiç unutmam o günleri. tam bir mehape militanı olduğum zamanlar her boklarını bilirdim güzel zamanlardı her şeye rağmen devlet bahçeli'nin adam gibi adam olduğu günlerdi yazık geldiğimiz duruma sadece acıyorum.
  4 -1 ... niyazi yildirim gencosmanoglu
 3. 3.
  https://www.mhp.org.tr/ht...an/konusma/248/index.html
  Sözlükteki fetöcülerin acısı buraya dayanıyor hadi yavrum fetöşünüzü de alın gidin. memleket beka savaşı veriyor siz hala algı yapma peşindesiniz yemezler.. reis-i Cumhur'la Devlet Bahçeli ağzınıza bi parmak bal sürüp makatınıza budaklı gavak ağacının dallarını cayır cayır soktu kabul edin yenildiniz yenilmeye devam edeceksiniz. kozmik odaya en mahremimize girdiğiniz de Nasıl da heyecan basmıştı değil mi hepinizi...merak etmeyin bu devlet kimin ne mal olduğunu iyi biliyor. istediğiniz kadar algı yapın..
  1 -4 ... cortingen strajze
 4. 4.
  memleket beka savaşı veriyormuş? allah allah neyin bekası ulan memleketin içine ettiniz hala adam beka diyor. memleketi o kadar çok düşünüyorsunuz ki bbp'yi yanınızda istemiyorsunuz. amaç belli koltuk ittifakı bbp araya girerse mehape'nin bakanlığı ve koltuğu azalacak. ne memleket sevdasıymış beee?

  görende akp-mhp olmasa bu memleket yok olacak filan sanıyorlar. merak etme koçum akp-mhp piyasada yokken bu memleket yine vardı ve var olmaya devam edecek. türk milleti bu topraklarda hep var olacak. ama partilerinizin adı 25 sene sonra hatırlanır mı bilemem.
  2 ... niyazi yildirim gencosmanoglu