1. 1.
  https://www.ntv.com.tr/tu...as,xWr-SF_jzUqTnM9AKlDeHw

  ahaha baba 23 nisan mesajı yayınlamış.

  "Demokrasi nutku atanların, ilkeli ittifaktan bahsedenlerin ayak ve siyasi oyunlara heves etmeleri tam bir çatırdama ve siyasi çürüme halidir.

  Gazi Meclis'in hür iradesini, 98 yıllık izzetini, ikbal arayışlarıyla, dahası hülle ve hile yoluyla karalamaya, karartmaya çalışan siyasi düşükler, milletimizin demokratik kazanımlarına kast etmenin cezai karşılığını kuşkusuz sandıkta görecektir."

  siyasi oyun, gazi meclis derken az düşünseydin keşke.
  iyi parti seçime girmesin diye baskın seçim yaparken, meclisi ortadan kaldırırken, rejimi yıkarken iyiydi tabi.
  son derece komikli bir bey amca olmayı sürdürüyor.
  3 -2 ... antik sarapci
 2. 2.
  Demokrasi? Hukuk? Güzel söylemiş ama boşa söylemiş. O zaman bir soru soralım sevgili Romalılar; bir muhalefet partisi lideri ile iktidar partisi liderinin yarım saatte oturup ülkeyi baskın seçime goturmeleri ne kadar demokratik ne kadar hukukidir? Seçim kararını sadece meclisin alabileceği ve halen yürürlükte olan parlementer sistemde siz nasıl olurda çıkıp meclis kararı olmadan seçim şu tarihte dersiniz?
  2 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  "demokrasi nutku atanların, ilkeli ittifaktan bahsedenlerin ayak ve siyasi oyunlara heves etmeleri tam bir çatırdama ve siyasi çürüme halidir.

  gazi meclis'in hür iradesini, 98 yıllık izzetini, ikbal arayışlarıyla, dahası hülle ve hile yoluyla karalamaya, karartmaya çalışan siyasi düşükler, milletimizin demokratik kazanımlarına kast etmenin cezai karşılığını kuşkusuz sandıkta görecektir."

  şu cümleleri sadece ben mi farklı algılıyorum aq ya.

  ben bu konularda çok farklı düşünüyorum. ileride anlatırım.
  1 ... just call me alpha