bugün

abazan insanların bunu dizginlemek için deviantart'da çe$itli fotoğraflara bakarak tatmin olmasıdır.. $imdi deviantart diye bi' olu$um var malumunuz yakla$ık 50 milyon küsür tane de fotoğraf var burada, güzel güzel $eyler.

lakin ben $öyle diyorum, $imdi sözlüklerden karı kız kaldırma derdindeki primatlar olsun, sanatla ilgileniyorum abi acayip entelim ben diyen adamlar olsun bu sitelere giriyorlar. giriyorlar da ne oluyor $u oluyor; gidip bi' hdr olsun efendime söyleyeyim farklı farklı objektiflerle çekilmi$ siyah beyaz sanatsal fotoğraflar olsun bunlara bakmıyorlar i$te, search kısmına artistic nude, gothic,sexy,hot gibi gibi kriterlerde fotoğraf aratıyor sonra da lağn hanasını sataying nası kız la bu deyip kendini tatmin ediyor. alakalı olarak (bkz: bir takim yazarlarinin entel gorunme cabalari)

evet sevgili yazarlar bu acı ama gerçek olayı sizinle payla$masam, bu kanayan yaraya parmak basmasam kendimi huzursuz hissederdim, görevimi yaptım. uzakla$ın bunlardan.
bakış açılarının çeşitliliğidir. sadece çekilmiş fotoğraflar olarak değil sanat olarak bakanlar da vardır. bir sürü ünlü sanatçı ve çizer burada, çok iyi çalışmalarını sergiliyorlar. eğer bu abazan diye tabir edilen kadın arsızı erkek, erkek düşkünü kadınlar deviantart gibi bir ortamda bu açlıklarını gideriyorsa saygı duyarım.

hülya avşar selüliti görmeyi aşmış, gülben ergen çalışmaları görmekten bıkmıştır. ilerleme vardır. arada bir kaç düzgün çalışma da inceliyorsa, site amacına ulaşmıştır.
güncel Önemli Başlıklar