Advertisement

 1. 1.
  ya şu adamı bana savunduracaksınız .

  arkadaşım programı izledin sen de adam orda ne dedi lıkır lıkır kafanıza dikin şifadır mı dedi. kişinin söylediği gibi bu islam öncesi araplardan beri kullanılan bir çeşit ilaç. sadece devenin idrarı da içilmiyor bahsedildiği gibi devenin sütü ile belli karışımları falan var hatta makale vardı bunla ilgili eğer merak ediyorsan git araştır.

  nereyi açsam deve sidiğinden konuşup duruyorlar. aynı şey değil belki ama bugün gübre dediğimiz şey nedir acaba ? sonuçta gübre ile yetişen ürünleri tüketmiyor muyuz ? bunu sanki büyük bi olaymış gibi afişe etmenin ne anlamı var ?

  kimse o videolarını attığın aptal araplar gibi çeşmeden su içer gibi için demiyor merak etme. caner taslaman'ın bahsettiği o hastalıklar da bu aptallar gibi içenlerin başına geliyor zaten.
  8 -7 ... seni sirra vakif ettim
 2. 2.
  Hinduların öküz sidiği icmesine gülen insanlar bunu diyenler.
  ... doublecift
 3. 3.
  Şifa olamayacağına dair elinde delilleri olanların paylaşımda bulunması gerektiğini düşündüğüm, değişik değişik entrylerin olduğu başlık. Sidik tek başına tüketilmez.kimse de size tüketin demiyor, süt ile beraber tüketildiği taktirde neden şifa getirmesin? Sütte idrar içinde bulunan mikropları etkisizleştirecek antikorlar mevcut. Ayrıca sidik in kanser ilaçlarında ham madde olarak kullanıldığını da bilmiyorsunuzdur? Ya da üre nin nice nice ilaçta kullanıldığını, sığırların yemlerine katılması gerektiğini de bilmiyorsunuzdur? Her entry e vicdan ve insaf şart hele ki 'ebu zer' nickiyle peygambere atfedilen cümleler üzerine entry girerken insan 50 düşünüp 90 araştırıp 1-2 kelime girdi yapmalı.

  (bkz: hayırlı forumlar)
  1 -3 ... uykusorunumvarbenim
 4. 4.
  Hurafeyi içinde patlattılar iyi de oldu

  http://www.sozcu.com.tr/h...a-iste-burada-ic-o-zaman/
  ... realdeal
 5. 5.
  https://video.uludagsozluk.com/v/deve-sidiği-şifadır-174733/

  ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  Şifa olsa sidik olarak vücuttan mı atılırdı a hayvan? Neyse sakinim.
  4 ... frekans
 7. 7.
  Yok içinde biriktirip patlasın allah allah.
  ... salvadorevincenzo
 8. 8.
  arap hayranlığından doğan tedavi usulüdür(!). arap çöllerinde yürümek de cennette yürümek gibidir. lütfen sidik meraklıları siktirolup oraya gidin.
  2 ... corazon de mariposa
 9. 9.
  Bu deyip yapamıyor ama samimiyetsizin biri.
  ... strategy
 10. 10.
  Şifalıysa, canlı yayında 80 milyonun önünde içer.

  Burada şifadan bahsediyoruz. 80 milyonun iyiliği için canlı yayında içsin o zaman.

  Bu nedir arkadaş? Biyolojik bir atığı tekrar tüketmek faydalı ise Allah öyle niye yaratsın? Bir mekanizma yapardı, insan bedeni idrardan besin özütürdü.

  Bu genetik artıklar bitmez. Ne cübbelisi susar, ne de idrarın şifalı olduğunu söyleyen...
  1 ... invader23