bugün

vermek istemezse siktir edilen elemandır.
Beleşçi.
Bir iki sigaranın lafı mı olur buyursundur lakin artık işin b.kunu çıkarmış alışkanlığa çevirmişse, ağzına fırıncı küreğini dayamak farz olmuştur.
Otlandığı yetmezmiş gibi, çakmak araklıyor bir de ibibik!
Püüüü!
Arkadaşlarım arasında sigaranın lafını yapmazdım fakat baktım ki bildiğin kullanılıyorum, her gelişlerinde sadece 2 3 sigara olmasının tesadüf olduğuna inanmıyorum bu sefer ben de öyle yapmaya başladım. Sonuç olarak onlarla otururken sigara içmiyorum bu yüzden yanlarından erken ayrılıyorum.
it oğlu ittir.
En sevimli haliyle, gülümseyerek yanınıza gelip, en yalaka cümlelerle sizi kandırarak sigaranızı alan arkadaştır. Kanmayınız efendim bu beleşçilere.
Nasıl bir arkadaştır ki o. Bir uğrar yanınıza ne varsa alır götürür. Bi de çay ısmarlatıverir ohh kebaaap.
bunu problem edenin, yakın arkadaş olmadığının kanıtıdır.
borc istesin 100 lira verilir. ama sigarayı habire habire otlanılmaz. bunun bir adabı var 2 saatte paket biter mi amına koyim. bunun gecesi ögleni sabahı var.
milletten geçinendir. böyle tipler bir baltaya da sap olamaz.
bugün o senden, yarın sen ından. gerçekten yakınsa peşine düşülmemesi gerekendir.
en yakın arkadaşta olsa bir tiryakinin cebinde pakedi olması gerektiğini bilmelidir. 2 saatte 1 paketi boşalttırmak zorunda mıyım ben amına koyim.
gün boyu sigara ver lan it lafına maruz bırakır. ozletmıstır kendini sigara kolesi olsun.
Kötü gün dostudur.
en yakın arkadaşsa bırakın içisindir zira neredeyse dünyada dostluktan daha önemli bir şey yoktur.
büyük bir tehdit olan paketi saklamana sebep olacak sıfatını siktiğim arkadaşıdır. günün çoğunluğunu beraber geçirdiğin arkadaşın sigaraya başlamış ve hergün paket alamayacak kadar öğrenci. 10 dakikada bir kanka 1 dal versene kanka 1 dal verseneleri bitmeyecek kadar sinir bozucu o senin paketten içerken sende ona inat daha çok içiyorsun sanki paket başkasının amına koyim. 1 paket sigara 1.5 2 saatte boşalır. normalde sigarasız duramazsın ama o götlek için 1 hafta sigara almadığın olur. alırsan sürekli ister almazsan içmezsin böyle kötü bir olay. neyse ki başka şehire gitti kurtulduk amına koduğum.
bir aralar benim de başımda olan arkadaş tipidir. üstelik bir de kendi oda arkadaşı odada sigara içmesini istemediği için bizim odayı sigara odası olarak kullanırdı ki bu daha da sinir bozucu. farkına varıldığında ay bu son sigaram vallahi bak, ay uyuyan var duman olmasın yazık içmeyelim, tamam al ama sonra geri getir diyerek baştan savrulabilir. içiyorsan paketini al iç, otlanmanın da bir sınırı var.
arkadaş değildir bildiği otlakçıdır. görüldüğü anda cepte acil durumlar için bulundurulan maltepe masaya konulup asıl sigara cebe atılmak suretiyle nakavt edilebilir.*
yanında paket taşımayan otlakçı arkadaş. "kanka ver bi sigara"
dev amlıysa kız arkadaştır. önce sikin sonra verin üstune bir keyif sigarası içsin.
Eskiden fiyatlar ucuzken winston paketi cebimde kısa samsunu masaya koyardım kimse içmezdi 2 sene üniversite hayatımda o pakerti açan olmamıştı.
sadaka olarak görülüp iç rahatlatmak mümkündür. evet.
evet o arkadaş benim. farklı sigaralar deneme amacı da güdüyor olabilir. ya da yok bildiğin fakirim işte.
(bkz: hacı sigara var mı ya) bir de böyle yavşak modda olanları vardır. Dirsekle cümle bitimine koyulası gelinir.
aç kalmak pahasına sigarasını alan arkadaşından defalarca utanmadan ve hatta umarsızca sigara isteyen arkadaştır. ulan bir kere de ayıp olmasın diye al gözün sevem. anadolu al ama al yav.
güncel Önemli Başlıklar