bugün

istatistiklerden kastım ''beğenilen entryler''e sahip olup istatististiklere girebilen yazarlar üzerinedir. Çünkü görsel eklemekle, çok oylama yapmakla bir şeyler yaratmış olmazsınız. Onlar sadece sözlüğün size verdiği imkanlardır. Ama çok beğenilen entrylere imza atmak kolay iş değildir. Ve bunu sık sık yapmak daha da zordur.

Misal, kaideyi taciz eden istisna, spratt, kuresel ikinma, koministimam, cahil profesor,hasmet ibriktaroglu, kukla, bifincancay...

Sözlüğün bel kemikleridir.

iki kere iki esegin ziki nasıl unuturum yahu.
kısacası kalemi ya da klavyesi sağlam olan yazarlardır. evet beğenilen entrylere imza atmak ya da bir entry girdikten sonra şuku almadan bile birilerinin size özelden;

--spoiler--
bir an beni anlattığını düşündüm eline sağlık
--spoiler--

demesi gerçekten güzel bir durumdur. sözlükte takibinde olduğum birkaç yazar için yazacak olursak ciddi anlamda tecrübe abidesi olduklarını seziyorum bence yazmayı bırakmamalılar.
kendi nicklerini istatistiklerde gorunce mutlu olan yazarlardir. kimse burada bosuna yazmiyor sonucta. karsiligini almak mutlu eder insanoglunu.
serra ivashkova.
iskandinav.

diye gider.
(bkz: bdrrslsyyf)*
tanınan yada arkadaş çevresi geniş yazarlardır. güzel yazmakla ilgisi yok. geçen gün bu entry birinci olmuştu:
'çişimi yapmaya üşeniyorum'
bu güzel yazıldığı için mi birinci oldu? hayır.
Hayatını uludağ sözlüğe adamış, kendi hayatı için yararlı bir iş yapma gayretinde olmayan, sözlüğe güzel bir şeyler yazayımda birileri beni şukulasın* derdinde olan, belkide gerçek hayatta kimse tarafından s*klenmediği için egosunu bu şekilde tatmin etmeye çalışan, aslında kendisi için üzülünmesi gereken bireydir.
görülüp görülebilecek en salak listedir. istatistik çok zor bir olay değildir.

*2 bin defa basarsın şukela butonuna hoop istatistiklerdesin(en çok oylama yapanlar)

*saat tam 00.00 da sözlüğe herhangi bir entry yazarsan istatistiklerdesin(günün ilk girilen entryleri)

*bu yazdığın entry eğer itiraflar bölümünde ise, alıntı çalıntı yada yalan olup olmadığına bakılmaksızın binlerce kez okunur ve eşşek değilseniz oylama da yapılır. hele o ilk entryi yaran facebook iletilerine yazarsanız yaşadınız. gene istatistiklerdesiniz. ( hem beğenilen hem en erken girilen entry)

*güncel bir olay bul, @2 ol ertesi gün istatistiklerdesin ( haftanın en beğenileni)

*sonra gün aşırı zibilyon tane entry gir, yine istatistiklere gir.(günün en çok entry giren yazarları)
mesela bi yazı yaz sonra o yazıyı milletin gözüne sokarcasına farklı başlıklarla süsle, o diğer başlıkları ilk açtığın başlığa yönlendir, falan filan. bu işlerin çakallıkların kompetanı olan adamlar, sözlükte her türlü istatistik yapar.

yemeyin, yedirmeyin ... beni de koymuşlar içine! sikerler öyle istatistiki bilgiyi!