bugün

Akp'li birisinin size fetöcü demesine benzer durumdur. 17 sene akp'de en düzey görevlerde siyaset yapanlar akp'li olmuyor da 2002'den beri bir kez bile akp'ye oy vermemiş bizler akp'li oluyoruz öyle mi? Siktirin oradan.

Deva, akp hocaefendisinin çizgisinden saptığı için kurulmuş akp çakması bir partidir. Akp'nin 2002-2012 arasındaki çizgisinin devamıdır.
akp eskileri diye kötülemiş trolün biri. chp ve iyi parti alman sosyal demokrat partisinden gelme biliyorsunuz. biri 20 yıldır akp'yi güçlendirmekten başka iş yapmamış, baykal chp'si yönetimi devamı, diğer bahçeli mhp'sinden kopanlar. ne anlatıyorsunuz?

işin komiği babacan'ı kötüleyenlerin de geçmişte oy verdiği isimler baykal, sarıgül, ekmeleddin, ince falan.. tam komedi. neyseki kendi kitleleri dısında ciddiye alan yok bunları.
Ergenekon ve balyoz kumpası, Atatürkçü generallerin yargılanması, Kemalistleri her yerden temizlemek için fetö ve Avrupalı birtakım Soros artıklarıyla ittifak kurulması gibi olaylarla anılan AKP'nin ilk dönemlerine geri dönmek isteyen, o yılları vatandaşa altın çağ diye yutturmaya çalışan Deva partili liberal-muhafazakar birisinin size iftira atması olayıdır.
Deva partisini destekleyecek kadar mal insanlar var sözlükte vay amk!