bugün

Herşey bitti dediğin anda 89. Dakikada oyuna girip hattrick yapan futbolcu gibi. Güneş gibi doğdu zifiri karanlığa!
Türkçülük Bedenimiz islamiyet Ruhumuz. .................
Heykel dikip içki içmekten başka bir sykimi yapmadık. Türkiye de tek dikili taşımız yok.
Tek parti dönemini siyasete katanı oyarım. Milletin emeğinin başına rakipsiz parti kurup oturacaksın ,sonra da bunları chp yaptı diyeceksin.

(bkz: hassiktir)
kara oğlan öldü, yeni bir lider bekliyorum.
40 entry çok kısa olduğu için kabul etmedi bir 40 daha yazıyorum.
good parti. nami değer fetocu. güneş , sun, pilaj, kumsal, after parti.
Hmm... deseklediğim parti... bir düşüneyim... buldum! "Disko disko partizanee" şaka şaka... desteklediğim parti yok; ama beğendiğim politikacılar var, Türk ve dünya siyasetinden. Bir tanesi çok dost canlısı, rum olduğu halde beni arkadaş olarak ekledi. Ben ona sorular sordum; o da bana "hi seyda, are you Turkish Cypriot?" Dedi. Bir de Atatürk'e benziyor. Kıbrıs politikasıyla ilgilendiğim zamanlardan tanışmıstık, o zamandan beri favori siyasetçilerim arasındadır. Hatta bir keresinde facebook'ta o politikacıyla arkadaşlığı kutladığım zaman, bir yazar kişisi, o politikacı hakkında kötü söz söylemişti; ben de ona kızmıştım; "o öyle Türk düşmanı olan politikacılardan değil" demiştim ve laf eden o kişiyi facebook'tan silmiştim. Yani böyle hayran olduğum politikacılar var; ama öyle fanatikçe desteklediğim bir parti yok. Ben genelde her alandan liderleri ve başarılı insanları örnek alıyorum. Bazılarına çok hayranlık duyuyorum. Ama şimdiye kadar en çok hayran olduğum dünya çapındaki kişi (yaşayanlar arasında) Elon musk. Bir de Zuckerberg. Çünkü insanlığın yararına işler yapıyorlar. Başarılılar ve insani yönleri çok gelişmiş; çok nazikler. insanları kendilerine hayran bırakabilmelerinin sırrı bu bence.
şuan amcık gibi ne yaptığını bilmiyor. sokayım belgene, işe yaramıyor işte amk!
Temel ihtiyaçlara kadar eşitlik, sonrası bireysellik.
görsel
partizanlık hiç ama hiç doğru bulmadığım bir olgu. partizan değilim ve bir partim yok.
atatürk der, desteklemediğim partiyi anlatırım daha kolay.
taşaklı hasibenin partisi.
bu başlıkla ne yapılmak, nereye varılmak istenmektedir?????????
herkes savaşıyor sen savaşma,
hava çok puslu olaylara karışma,
yak sobayı koy odunu,
yansın geceler fazla uğraşma.
görsel
desteklediğim parti tkp

desteklemediğim ise

hırsızlığı ve yolsuzluğu dünyaca tescilli olani

ismi lazım değil.
(bkz: shantel)

http://www.youtube.com/watch?v=4yVebsKnwyg
6 ok diyola.
görsel
görsel

içerisinde nietzche’nin kitabını türkçeye çeviren ümit özdağ’ın bulunduğu partidir.
(bkz: iyi günler)