1. 1.
  Herşey bitti dediğin anda 89. Dakikada oyuna girip hattrick yapan futbolcu gibi. Güneş gibi doğdu zifiri karanlığa!
  2 -9 ... dj battaniye
 2. 2.
  Yol yaptık yol.
  2 -1 ... cole
 3. 3.
  Türkçülük Bedenimiz islamiyet Ruhumuz. .................
  ... siyasiyazar
 4. 4.
  Heykel dikip içki içmekten başka bir sykimi yapmadık. Türkiye de tek dikili taşımız yok.
  Tek parti dönemini siyasete katanı oyarım. Milletin emeğinin başına rakipsiz parti kurup oturacaksın ,sonra da bunları chp yaptı diyeceksin.

  (bkz: hassiktir)
  7 -15 ... malazgirt40
 5. 5.
  Demokrasi kurumlar ve kurallar rejimidir, daha doğru düzgün kural koymadan, daha doğru düzgün devlet oluşmadan, anayasa koyulmadan dinci vesayetin izleri varken, okuma yazma bilen sayısı azken neyin partisi kurulacak!
  Hala daha padişahın kulları sananlar varken. Dinci oligarşi artıkları!
  1 -2 ... tarkan filmindeki ahtapot
 6. 4.
  kara oğlan öldü, yeni bir lider bekliyorum.
  1 ... modern zaman filozofu
 7. 5.
  40 entry çok kısa olduğu için kabul etmedi bir 40 daha yazıyorum.
  2 ... uzun yazan adam
 8. 6.
  good parti. nami değer fetocu. güneş , sun, pilaj, kumsal, after parti.
  2 -1 ... taktikyali kasif
 9. 7.
  Hmm... deseklediğim parti... bir düşüneyim... buldum! "Disko disko partizanee" şaka şaka... desteklediğim parti yok; ama beğendiğim politikacılar var, Türk ve dünya siyasetinden. Bir tanesi çok dost canlısı, rum olduğu halde beni arkadaş olarak ekledi. Ben ona sorular sordum; o da bana "hi seyda, are you Turkish Cypriot?" Dedi. Bir de Atatürk'e benziyor. Kıbrıs politikasıyla ilgilendiğim zamanlardan tanışmıstık, o zamandan beri favori siyasetçilerim arasındadır. Hatta bir keresinde facebook'ta o politikacıyla arkadaşlığı kutladığım zaman, bir yazar kişisi, o politikacı hakkında kötü söz söylemişti; ben de ona kızmıştım; "o öyle Türk düşmanı olan politikacılardan değil" demiştim ve laf eden o kişiyi facebook'tan silmiştim. Yani böyle hayran olduğum politikacılar var; ama öyle fanatikçe desteklediğim bir parti yok. Ben genelde her alandan liderleri ve başarılı insanları örnek alıyorum. Bazılarına çok hayranlık duyuyorum. Ama şimdiye kadar en çok hayran olduğum dünya çapındaki kişi (yaşayanlar arasında) Elon musk. Bir de Zuckerberg. Çünkü insanlığın yararına işler yapıyorlar. Başarılılar ve insani yönleri çok gelişmiş; çok nazikler. insanları kendilerine hayran bırakabilmelerinin sırrı bu bence.
  1 -1 ... hexa gram
 10. 8.
  şuan amcık gibi ne yaptığını bilmiyor. sokayım belgene, işe yaramıyor işte amk!
  2 ... la fondoten