1. 11.
    ismini duyunca götümle güldüm affet kardeş,
    tipik bir gondikçi, anladınız siz.
    2 -3 ... tuhaftuhaf konusma
  2. 12.
    Domalda gondikliyim sende gülmeye devam et.
    1 -2 ... desifreleyici
  3. 13.
    Dostum kaç para verdiler sana, bu trollüğü yapman için.

Ak donuz. Troll.
    1 -1 ... n dakota
  4. 14.
    istediğin kadar 40 yıl öncesinin kuyruk fotolarını at. 2019 sebze kuyrukları yıllarca konuşulacak. neden konuşacak ? çok iyi bir şey mi bu kuyruklar ondan mı konuşulacak ? hayır. yıllardır "bilmem kimin zamanında tüp kuyruğu, gaz kuyruğu vardı " diye siyaset yapan akp liler yüzünden konuşulacak *

sen petrol krizi ve kıbrıs harekatı sonrası gelen ambargolar yüzünden gelen kuyrukları sanki yönetimin suçuymuş gibi bahane gösterirsen, işte böyle 2019 yılında, tarım ülkesinde sebze kuyrukları olur.
    4 -2 ... hubel
  5. 15.
    Sizin kafanıza göre 15 temmuzda darbeye, tanka tüfeğe karşı gelenler de para aldı.

Bu arada patlıcan 6 tl'ye düştü.
    Yiceniz mi?
    1 -1 ... boller
  6. 16.
    Valla konuşan reklam yapmış olur adam parasıyla alıyor sonuç olarak pazarlarda da kuyruk var kuyruk her yerde "önemli olan halkın istediğini alabileceği bir kuyruk olması" bu sizi bağlayan birşey degil mesela "istediğini karne ile bile alamayan kuyruk farklı" mal mal örnekler ile bize gelmeyin rezil oluyorsunuz.
    -1 ... desifreleyici
  7. 17.
    Burada 100 hesap açıp sizin gibi beğeni kasan yok bunu da yapıyormuşsunuz yapma sebebinizi çözemedim, tek başına bir kişi size cevap vermeye yeter, yeter ki sizin gibi armut olsun.
    ... desifreleyici
  8. 18.
    Bazen hattâ çoğu zaman face de sağda solda saçma salak örnekler görüyordum "Bu aptalca fikirler kimden ve nereden çıkıyor" diyordum kanyak belli oldu buralara dolmuşlar kendi kendilerine puan kasmalar kendi yazdığını begenmeler, boş işler müdürü çok burada bunu anladım.
    -1 ... desifreleyici
  9. 19.
    Biri "arapçaya karşıyım" diyor yazdığı kelimelerin % 50 den fazlası arapça kökenli, cahillik parayla değil ki. Beyin lazım mı yada saman?
    ... desifreleyici
  10. 20.
    Cahilliğe karşıyım "iktidar iyi birşey yapsa bile karşıyız" diyen zihniyete karşıyım.
    ... desifreleyici