1. 1.
    Dedelere emanet ettiğim troll.

Yaşı yetmez ama;

(bkz: nobrain dk)
    5 -1 ... consigliere
  2. 2.
    Parasının karşılığını vermeye çalışan aktrol.

Üç kuruş için trollük yapıp ekonomi iyi diyor diyeceğim ama bunlara iyi para veriyorlardır.
    5 -1 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Buralara dolusmuşlar beyinsizler onlara cevap verecek birilerinin olduğunu düşündüğüm durumdur.
    2 -6 ... desifreleyici
  4. 4.
    beyler benim ilk hesabım kimseye bu yüzden de hesap verecek değilim. Buralara dolusmuşsunuz ağzınızın payını verecek birileri lazım olduğunu düşündüm.
    2 -1 ... desifreleyici
  5. 5.
    (bkz: bir daha söyle)
    1 ... consigliere
  6. 6.
    desifreleyici
    8 -3 ... consigliere
  7. 7.
    Bunlar idam cezası verirse alkış aldıkları bir durumdur. "reise hakaret eden adama kitap okuma cezası verilince yanlış olur" bunların yüz yıl değil 1000 yıl geçse yine değişmez o kafaları.
    2 -5 ... desifreleyici
  8. 8.
    Dostum kaç para verdiler sana, bu trollüğü yapman için.

Ak donuz. Troll.
    3 -1 ... n dakota
  9. 9.
    istediğin kadar 40 yıl öncesinin kuyruk fotolarını at. 2019 sebze kuyrukları yıllarca konuşulacak. neden konuşacak ? çok iyi bir şey mi bu kuyruklar ondan mı konuşulacak ? hayır. yıllardır "bilmem kimin zamanında tüp kuyruğu, gaz kuyruğu vardı " diye siyaset yapan akp liler yüzünden konuşulacak *

sen petrol krizi ve kıbrıs harekatı sonrası gelen ambargolar yüzünden gelen kuyrukları sanki yönetimin suçuymuş gibi bahane gösterirsen, işte böyle 2019 yılında, tarım ülkesinde sebze kuyrukları olur.
    7 -2 ... hubel
  10. 10.
    Sizin kafanıza göre 15 temmuzda darbeye, tanka tüfeğe karşı gelenler de para aldı.

Bu arada patlıcan 6 tl'ye düştü.
    Yiceniz mi?
    2 -1 ... boller