1. 1.
    Bim´in kendi markasıdır. Konserve ton balığı üzerine üretim yapmaktadır. ilk başlarda kerevitaş gıdanın yan ürünü olarak Bim´de satılıyordu. Oldukça lezzetliydi. Haftada 3 gün mideme iniyordu. Daha sonra art arda üretici firmalar değişti. Az önce yedim ve hiç memnun olmadım. Lezzeti, lezzetsizleştirmişler, bozmuşlar.
    1 ... medyanterliksihayvan
  2. 2.
    Bimde satılan muadillerine göre ucuz olan ton balığı.
    ... cheb hasni
  3. 3.
    dardanele göre yarı fiyatına satılan ve fitness ile uğraşan kişilerin protein ihtiyacını karşılamak için birebirdir.
    2 ... kuku yumruklayan adam
  4. 4.
    yegane protein kaynağım. ayrıca öyle işkillenecek kadar da ucuz değildir bakıldığı zaman. bikaç marka hariç çoğu ton balığının 2x160gr.'ı 7-11 tl aralığındadır. derya da 6 lira. amacı sadece protein olanlar abansın.
    ... magna carta
  5. 5.
    15'li bili bili yumurtayla birlikte sporcuların en büyük kurtarıcısıdır.

ha bir de 500 gramlık yağsız tuzsuz loru da var ama onun markasını unuttum.
    2 ... amor a la mexicana
  6. 6.
    Fiyat performans oranı yüksektir.
    3 ... because iam batman
  7. 7.
    türkiyedeki en lezzetli ton balığı diyenlere güldüğüm markanın balığı..

kaliteden hiç anlamıyorlardır, yedim daha önce ama Dardanel ton'un yanına yaklaşamaz. he fiyatı hepsinden ucuzdur o ayrı..

ısrarla Dardanel ton diyorum.
    1 -1 ... mevzun
  8. 8.
    bim'de satılan 2 lira 10 kuruşluk bıldırcın yumurtası ile birlikte bir fitnessçı vazgeçilmezi.
    3 ... aquila non capit muscas
  9. 7.
    2*160 gramı (toplamda 320 gram yapar) 5 liranın biraz üzerinde bir fiyata satılan bim işi ton balığı. aynı gramaja dardanel, pınar yada superfresh falan olsa muhtemelen 15 tl'ye satılır.

derya ton balığı
    2 ... beylerbeyinin beyi