1. 1.
  murathan munganın uğruna şiirler yazdığı yeni türkünün solisti
  -1 ... yakamoz isiltisi
 2. 2.
  Murathan mungan'ın "istersen hiç başlamasın"ı onun için yazdığı iddia edilen Yeni Türkü'nün solisti.
  1 ... endless
 3. 3.
  kendisi gay dir(miş)

  (bkz: nasıl cümle bu ya)
  4 -3 ... charmofsmyrna
 4. 4.
  evli ve çocuk babası birine gay demek ne kadar doğrudur diye sormama neden olan insan,büyük müzik adamı.
  4 -2 ... ucuncayir666
 5. 5.
  yeni türkü üniversitesi'ne her sene buyurmaları ile bizleri sevindiren insan. ötesi berisi, özel hayatı zerre kadar ilgilendirmiyor beni. adam gayet güzel besteliyor, çalıyor, söylüyor. ayrıca odtü mimarlık mezunudur.
  1 ... vernon sullivan
 6. 4.
  murathan mungandan "parlak ışıklar altında" olaylı bir şekilde ayrıldığını duyduğumda gay olması ihtimaliyle beni bitiren ulu yeni türkü solisti.
  1 -2 ... aangelicaa
 7. 5.
  eşi meral özbek ' ten ayrıldıktan sonra, gönlünü murathan mungan ' a kaptırmış yorumcu, bestekÂr.
  -1 ... matilda
 8. 6.
  bu yaz burdur insuyu şenliklerinde konser veren, bu konserde kendisine bir kez daha hayran kaldığım, saygı ve sevgi beslediğim, oldukça sempatik , cana yakın, şeker ötesi, saçlarına hasta olduğum, konuşma imkanı bulduğum, çoğu şarkısı için 'böyle bir şarkı olamaz' dedirten, harika bir müzisyendir.
  ... jezolay
 9. 7.
  dünkü ankara konseri'nde sahneye 2 saat geç çıkmasıyla ve dinleyicilerin bidaha nidalarına aldırmadan sahneden inmesiyle sadece sanatına saygı duyulması gereken kişilik. konserde costurmuştur ona lafım yok ama kaç yıllık sanatçısın, bu umursamaz, ne olmuş yani tavrı neden.
  ... mystery
 10. 8.
  yaşlanmasıyla beraber kabarık ve kıvırcık saçları inceden yanmış tel kadayıf rengine dönen berrak sesli büyük müzik adamı. adamın ruhunu titretenlerden.
  1 ... otep shamaya