bugün

tamam anlaşıldı kardeşim zikri de odur. froyd' a verip veriştirip yanıldı keriz diyenlere şaşırmamak elde değil. froyd fili tarif ederken filin çükünü tutuyormuş o da tamam. ancak froyd yattığı yerden gülüyordur. ne yanılması kendini uyanık sanan kerizler, indirin donlarınızı.. pardon maskelerinizi diyordur sanırsam. ( bazıları - sanarsam yazıyor ama fonetiği biraz garip )

demem o dur ki, sözlükte açılan her giri, bir şekilde dönüp dolaşıp oral, anal, vajinal, penis (i) lin muhabbetine demir atıyor tamam insanız bu da normal. ancak froyd haksız demeyin kardeşler. sol frame ve içeriğine bir bakın. her şey insana dair insan olmanın sınırları içinde. ancak her şeyi deyin bana froyd yanıldı demeyin.

neyse konuyu bir fıkra ile bağlayalım bari. zamanın ilkokullarından birinde çok fırlama bir öğrenci varmış, ergen öncesi dönem yahut ergenliğe geçiş dönemini yaşayan bir fırlama. öğretmenin sorduğu sorular dahil, normal bir konuşmada da ne yapar eder sözü sik, yarak, amcık, sikişme v.s noktasına taşırmış. ilköğretim müfettişinin teftişi esnasında müfettiş, hocam demiş ben bir harf seçeceğim sense cevap vercek öğrenciyi seçeceksin. seçtiğin öğrenci verdiğim harf ile başlayan en az bir sözcük söyleyecek. öğretmen içinden eyvah yandık ki ne yandık bu fırlama sınıfta iken bu yoklama şekli inşallah başımıza iş açmaz diye içten içe kederlenmiş. müfettiş hocam ilk harf ( a ), öğrenciyi belirle demiş. tüm sınıfa şöyle bir bakan öğretmen lan bunu kim cevaplasın diye düşünürken bizim fırlama parmak kaldırıp örtmenim ben, ben.. diye yırtınıyormuş. fırlamanın huyunu ve harfin tehlikesini bilen öğretmen hiç oralı olmamış ve başka bir öğrenciyi seçmiş, o da cevaben - ayna demiş. ohh kurtulduk diyen öğretmen müfettişin verdiği ikinci harfle bir kez daha irkilmiş. zira müfettiş ikinci harfimiz ( s ) deyince bizim fırlama yine parmak kaldırıp '' örtmenim ben! ben '' demesine rağmen başka bir öğrenciyi seçmiş ve o da - su - demiş. tekrar derin bir ohh çeken öğretmen müfettişin verdiği üçüncü harf ( c ) oduğunda daha da rahatlamış. bizim fırlama yine örtmenim ben! ben! ben! diye feryat figan ederken c den nasıl olsa fırlamalık yapacak bir kelime türetemez diye düşünmüş ve tamam sen cevapla demiş bizim fırlamaya. fırlama zevkten dört köşe örtmenim cüce, cüce ama siki nah kolum kadar.

umarım maksat hasıl olmuştur.