bugün

Hiçbir zaman çevremizde bulunmayan insancıklar.
Dert dinlerim, sırrınız Rabbime emanet olur.
dert dinlemek istiyorum, sırrınız Rabbime güzel emanettir.
derdi olan varsa pm atsın yazarlar.
gelin abi; siz anlatın rahatlayın, ben kendimi unutayım da rahatlayım.
hadi gelin bana yazında belanızı duble zikeyim..
hadi lütfen, buyrun..
Itinayla cilalama yapılır kardeşim. Ben buradayım. Dertler paylaştıkça azalır.
Daha hiç dert dinlemedim derdinizle gelin çözüm sunarım beğenirsin zaten. Çok dert yandın ama hiç dinlemedim. Dert nasıl dinlenir ki.
anlıyorum, evet, haklısın, boşver takma demeyen birini bulmak zor.
Dert dinler dert anlatırım. Konuş, haykır, bağır, çağır yeterki rahatla artık geçeceğini bil ne kadar zor olsada, belki bugün değil yakın zaman da da değil ama elbet birgün derinlere inecek ve geçecek. Ama üzgünüm bazı dertler unutulmayacak hep orada biryerlerde olacak, ansızın çıkacak karşına sadece bir gülümseme oluşacak yüzünde ve gidecek. Hepsi bu.
Dertleşmekten ziyade farklı bakış açıları paylaşımı diyorsak ben varım. Do not hesitate.
anlatın. bir mühendisin dertlerinize getireceği yorumlar farklı olacaktır.
insana insandan fayda olsa bunca zaman bu kadar derde çözüm bulunmaz mıydı canlar? Bakın o çookk sevdiğiniz yaz/bahar mevsiminin kısalttığı tüm derdinizi dinleyecek bir zaman dilimi var. Kaldırın başınızı göğe. Sövün ağlayın anlatın gülün ne isterseniz. insandan daha çok faydası var.
Dahil olmak istediğim veritabanıdır. Dert dinlerim dertlerimi anlatırım. Yeter ki insanlıktan ödün vermeyin.
Anlatırım dinlerseniz.
Yoktur. Bb
aslında anlatın diyenlerin hepsinin derdi var.
Derdinizi dinlemek istiyorum, anlatın...
Teselli bulurum inşallah.
Benimdir, ama içimden geleni söylerim hiç öyle sen haklısın tırı vırıları beklemeyin.
yok mu bir allahın kulu?
buraya benimdir yazabilmek için profil resmi koydum. evet.

daha doğrusu sonuna erkeğim diye eklememek için.
hiç tanımadığınız birine bir şeyler anlatmak ve anlayacağını sanmak kadar sikko bir şey yok.
derdi olan var mı ? sözlük yazarları
dert dinlemek istiyorum...
(bkz: Truncate database)
her zaman burda olandır. açık ve net.