1. 1.
  böyle insanlara tevazu gösterip her dinlediğimde kendimi boş nasihat dinlerken buluyorum. bense dile dökmeye cesaret edemediğim dertlerimin verdiği iç sıkıntısıyla zayıflığımı göstermemek için herkes uykuya daldıktan sonra ağlıyorum.
  7 -2 ... nohut cocuk
 2. 2.
  temsili için (bkz: nohut child)
  7 ... flak88
 3. 3.
  Herkes varlığıyla övünmez mi hayatta?
  1 ... luminescence
 4. 4.
  Bunu sadece aptal kızlar ve arabesk kültürle yoğrulmuş erkekler yapıyor. iki grup da beyinsizdir kesinlikle.
  1 ... dakandaz
 5. 5.
  +bende bi dert var ohho
  -bende de var
  +sende yoktur o kadar ya dağ gibi diyorum senin hesabın kitabın yok mu. al işte bak eltim yeni araba almış işin yoksa arabayı değiştir allah'ım ben ne yapacağım bu dertlerle sen yardımını esirgeme üzerimden yarabbim.
  1 ... bir idealistin ta kendisi
 6. 6.
  - abi şimdi şöyle bi durum var.
  + anlat koçum.
  - elektrik, su, telefon, faturaları
  kira.. çok bunaldım ama bi yandan da mutluyum.
  + o nasıl oluyor ulan?
  - ya diyorum ki buna da şükür. Mesela gözlerim net görmüyor, kemik erimem de var, hastaneye gidecek param yok ama daha kötüsü de olabilirdi abi. 15 temmuz'da vatanı hainlere yar etmedik ya o bize yeter. Ben aç geziyorum, kardeşimle ortaklaşa giyiyoruz donları ama ossun.
  Bi saray daha yapılıyor, çimlerinde yuvarlanırız, stres mitres kalmaz. Kek var ayrıca. Et yiyemiyorum fakirlikten ama meyveli kek yiyebilirim devletimiz sayesinde. Abi daha nolsun?
  16 -4 ... 11 haziran
 7. 7.
  Oldukça tuhaf insanlar çevremde bol bol var ama aklımda tek bir soru var neden yani kardeşim insanlar sizin dertlerinizi duyunca size çok güçlü şöyle böyle cool gözüyle bakmıyorlar yapmayın sorulmadığı sürece anlatıp moral bozmayın gerçekten üzülüyorum her içmeye gittiğimizde kızlı oğlanlı herkes en iç derdini anlatıyor moralim bozuluyor annesini babasını kaybedeni köpeği kedisi hastalanı mı dersin lütfen yapmayın yaptırmayın.
  1 ... yazar cizer06
 8. 8.
  Dert çüke benzermiş, herkes en büyüğünü kendinde sanırmış.
  3 ... yikildim ama kalkicam
 9. 9.
  geneli ajitasyon peşinde olan insanlardır.hep ben çok eziyet çektim bana acıyın mesajı vermek isterler uzak durun bu tiplerden.
  ... flak88