1. 398.
    Tabii ki gammazlayıp entryi sildirtecek yazar. Ama ben, tabii ki yazacağım.

(#44178510)
    Sözlükte yarattığın tatlı çocuk imajının altında bir cani yattığını biliyoruz zaten. Sonuçta sözlükten yaptığı sevgilisine küfürler savurduğu günleri de unutmadık deryacığın.
    Sen bu hayatta bok bir yere varırsın Derya. 30 küsür yaşında hâlâ ergen ergen söylemler. Devam.
    17 ... ausencia
  2. 399.
    Kızlar bana bakmiyi hala evlenemedim diye ağlıyordu.

Kadın düşmanı olan tipik kompleksli az akıllı erkek.

Baksanız sempatik, tip olarak fena olmayan yakışıklı çocuk ama yakışıklılık ne fayda akıl olmadıktan sonra

Ben o kadına üzülmedim ama aldatan erkek olsa o ölse ona da üzülmezdim. Tabii öldürülmeyi doğru bulmuyorum. Ama kendisi aldatan kadın öldürülmeli diyen ama aynı şeyi erkek için söylemeyen cinsiyetçi.
    6 ... trans man
  3. 400.
    Kocasını aldatan kadınların düşmanı olan öfkeli yazar.

Sana ne oluyor ulan demezler mi adama.

Yok olsünmüş, iyi olmuşmuş, boş boş konuşan bir arkadaş.

Aldatan insan elbette karakter yoksunudur, bunun kadını erkeği yok. Ama milletin hikayesinde sana ne, sana ne oluyor ulan.
    2 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  4. 401.
    (bkz: tebrikler kendinden nefret ettirmeyi başardın)
    2 ... judas
  5. 402.
    Bu kadar nefret dolu olma be canım o zaman. Ben valla hiç erkeği eleştirdiğini görmedim. Öyleyse hakkını helal et. Ben toplumun hem kadınının hem erkeğinin genel olarak ahlakının bozuldugunu düşünüyorum. Bu yüzden bu tip olaylarda sadece kadınlar üzerinden senin gibi nefret kusanlari cinsiyetçi buluyorum açıkçası. Daha önce aldatma olaylarında tek taraflı eleştiri yaptığına şahit olduğum için söyledim.
    1 ... trans man

alakalı başlıklar