bugün

Düşme bu kadar. Ufak imalar olur da, bu denli ağlamak hoş değil.
görsel
Ya da 2017’de yaşım 27 deyip şimdi 28 demendendir...
Öğrenemedin gitti derya. Kızlar ağlakları sevmez..
yaş mevzusunun yarattığı sıkıntıdır. hocam habire 28 yaşına giriyorsun millet seni vampir falan zannediyor muhtemelen. yoksa iyi adamsın bir yanlışını görmedik *
görsel
Burada bile kızlar teklif etmiyormuş.
40 yaşına gelip 28 dersen düşmez. Evet.
Fosilleşmeden önceki son çıkış kapısında da umduğunu bulamadığını gösterir.
Düşük bir ihtimalin peşinden koştuğu içindir. Sözlükteki kızların daha doğrusu insanların büyük kısmı başka birinin acısını çekmekte, onları teselli ise kız düşürmek için samimi ve doğru bir yöntem değil.
Bir kısım yazar da takılmalık bir şeyler ayarlayayım peşinde. Demek ki böyle biri de değilsin dostum.
Sen en iyisi sokağa çık, eşe dosta haber sal. Beni everin artık yaw de.
düşürmesiyle kaldırması ve kovması bir an da olup bitmiştir.
kendisini tanımam ama ciddi ciddi bunun için uğraşıyorsa allah sabır versin. bu sevdasından vazgeçmesini öneririm. bana gelince kadınlarla(kızlarla) hiç konuşmadın mı derseniz konuştum elbet. ilk olarak kadın olduğunu bilmediğim erkek sandığım bir yazarla belli bir muhabbetin üstüne karşı cins olduğunu öğrenmiş beli süre konuşmuştum. sonra bir kaç kişiyle daha konuştum hepsinin ortak özellikleri işi, hayata bakışı hayattan beklentisi, yaşam tarzları hepsi birbirinden farklı kişilerle konuşmuş ve yakın erkek arkadaşım sözlükten biriyle çıktığına bizzat şahit olmuş biri olarak söylüyorum. hepsinin psikolojik sorunları var.öğretmenle de konuştum. 2 seneye doktor olacak kişiyle'de bir çok aykırısını da tanıdım hepsinin sorunları var. ciddi söylüyorum var. bu sorunlarını dinleyecek yada kendisini bu sorunlardan biraz olsun uzaklaştıracak kişilerle adına ilişki diyeceğin şeyi yaşayabilirler senle. ne kadar sağlıklı olur dersen pek önermem.
maalesef. düşmüyorlar arkadaş tipsizim diye herhalde.
güncel Önemli Başlıklar