1. 1.
    Bugün gerçekleştirilecek olan vedadır. Bugünden itibaren sözlüğe giriş yapmayacağım. Zaten sözlükte pek aktif, vasıf sahibi olan biri de değilim. Herkes hakkını helal etsin. Hayırlı cumalar dilerim. iyi günler.
    12 -2 ... dertler derya olmus
  2. 2.
    Kendine iyi bak biraderim.
    Sözlük bi tane daha bucalı kaybetti amk, bucalı yazarları yaşatma Ve dayanışma derneği kuracağım.
    7 -1 ... alkolik oldum
  3. 3.
    11 gündür entry girmemesine rağmen hesabını silmemiş. bir daha uğramayacaksa kendisine iyi baksın. sevgili bulduğu için bırakmışta olabilir.
    6 ... dirilis yarinlara kaldi
  4. 4.
    Sözlüğe veda demiş olm,
    Hesabımı siliyorum dememiş ki.

Hatun bulmuştur hem ondan kesin.
    Yengeye selamlar.
    5 ... halikarnas bateristi
  5. 5.
    An itibariyle alınmış karardır. Bundan 2 sene öncesinde de böyle bir karar aldım. Bayağı da entry girmedim. Sonra bir şeyler oldu, canım sıkıldı geri döndüm sözlüğe. Belki yine öyle olur bilemem. Son zamanlarda ziyadesiyle saçmaladığımı fark ettim. Zaten öyle kendimce basit trollük yapıyordum kimseye zarar vermeden. Fotoğraf paylaşma mevzusundan bahsediyorum. Ama sıkıldım Artık yazmayı düşünmüyorum. Duygusal olarak da şu aralar çökmüş durumdayım. Belki yaştan, belki yaşlanmaktan, belki bir şeyler korkusundan. Bilemiyorum. Geri gelip gelmeyeceğimi de bilemiyorum. Hesabı silip silmeme konusunda kararsızım. Belki 1 sene sonra tekrar yazmaya başlarım. Gerçi öyle kaliteli bir yazar da değilim ama swh.
    Neyse; Herkes hakkını helal etsin. Yaklaşık 4 senedir süren sözlük macerasının sonuna gelmiş bulunmaktayım sayın arkadaşlarım. Herkese iyi yazmalar dilerim. Hoşçakalın.
    18 -7 ... dertler derya olmus
  6. 6.
    28 de gidenler kervanına katılan bir ünlü isim daha .
    Edit; lan gevat madem öyle ilk entry i 2017 de açmışsın ne iş?
    4 ... ayelinickccktn
  7. 7.
    (bkz: hugo boss şeklinde üzülen surat)

Gitme ya. Üzüldüm.
    7 -1 ... traveler of secret moments
  8. 8.
    Yolun açık olsun bro kendine iyi bak selamette kal diyeceğimiz bir kardeşimizin kararı. Ne diyelim gidene kal denmez, Hayırlısı be gülüm. Yine bekleriz.

(bkz: #38430538)
    3 ... gazeloglu
  9. 9.
    Dertler derya olmuş
    Mustafa sandal.

Mehehehe nikini ne zaman görsem hep bu geliyordu aklıma.
    Gidenler hep dönüyor çok şeetme. Güle güle git güle güle gel.
    1 -2 ... thelma
  10. 10.
    Kemalistsen güle güle yok değilsen yine gel.
    1 -1 ... zall bana hep abi der