bugün

ölmüş mü?
görsel
Tinin kut bulsun abisi. Mekanın uçmağ olsun.
Ya kimse kusura bakmasın ama ben intihar edeceğim diyen herkese artık siktir diyorum.

Mal mısınız amk!
Bir intihar seramonisi. Öfkelisin tamam anladık. Fakat kendine niye kızıyorsun ki? Aldanmak suç değildir. Hatta insanidir. Doğal. Tekrarı olmasın yeter ki. Düştüğün yerden kalk yürü git yoluna devam et. Sanki hayattan kazık yiyen bir sensin. Ya boşver. Derin bir nefes al, sakinleş, rahatla bence. Bu kendi kendine kurduğun psikolojik baskıdan bir kurtul önce. Sonra sağlıklı düşününce her şeyin bir çözümünün olduğunu sende idrak edeceksin nasıl olsa. Hayat tecrübeyle öğrenilir. Kadın milletinden yediğim kazıkları yazsam istanbul boğazına köprü olur aslanım. Bak hiç Takıyor muyum? Yoo. Meraklanma sen de alışırsın..
Geber amk. Herkesin gideceği yer zaten ne bekliyon?
kardeşim ölüm gibi şeylerle şaka olmaz. hele hele intihar gibi ağır bir konuda hiç olmaz. ciddi ciddi etmeyi düşünüyorsan da vazgeç. millet tüm hayatını bir yatağa bağlı olarak geçirmek zorunda kalıyor. tuvalet ihtiyacını bile kendisi göremiyor. sevdiklerinin gözlerinin önünde yitip gitmesini izlemek zorunda kalan insanlar var. her yeni haftanın 4-5 günü çeyrek ekmek bile yiyemeyen insanlar var. sevdiği insanı kendi elleri ile toprağa koyanlar var. tamamen sağlıklı yaşadığı halde kanser illetine yakalanıp yıllarca radyasyon gibi korkunç bir şeyi vücuduna zerk ettirenler var. canından çok sevdiği insanların ihanetine uğrayıp üstüne haksız olan kendileriymiş gibi aynı insandan fiziksel/ruhsal şiddet gören insanlar var.. var oğlu var yani. böylesine milyonlarca ızdırap çeken insan varken neyin yükü çok ağır geldi ki kendi canına kıyacaksın.
Kendisiyle bir bütün olamamışlar için bir hüzün türküsü.

Benim yaşamam ve ölmem benden bir başkasına bağlı olamaz.

insanın terk edildiği için kendini öldürmesi çocukça.

Daha esaslı bir sebep lazım bize azizim. Bak mesela deli olmak gibi.
Dur lan daha yaşın 28.
Geçen de sözlüğe veda ediyordun.