bugün

Şüpheli ifade formu alıştırması yazarken hocadan gizli bir şekilde giriş yaptığını itiraf ettiği başlıktır.
Liseli olduğumu belli eden yazarların entry yazdığı yer. *
burdadır. neyse ki ara verdi sözlükten çıkabiliriz.
uludağ sözlükten vazgeçemeyen öğrencidir.
kukla'nın entrylerini fazla okumasın amk. geçen sene derste gülme krizine girip dersten çıktğımı biliyom.
Benimdir. Kimsenin çıkarmaya hakkı olamaz dünyanın parasını saydım ben okula.
benimdir.Sıkıcı olan ders süresince bir şeyler öğrenememektense sözlüğe girip bir şeyler öğrenmeyi yeğlediğimden.
Derse gelen kişinin masada öylece oturması sebebiyle yanında oturan sıra arkadaşına dönen fakat onun da kitap okuyor olması hasebiyle sıkıntıdan ne yapacağını şaşırmış olan öğrenci.
Okumaya niyeti yoktur.
efendim?
Okumada gözü olmayan öğrencidir. Yazıklar olsun
Su an benimdir. Muhakemeci yarım dakikada 1 cümleye tekabül edecek şekilde yavaş konuşuyor. Ne yapayım şimdi ben!
fantastik maceralarıyla nam salmış hafif çatlak bir arkadaştı bunu yapan. sene bin dokuz yüz bilmem kaç... çoğunlukla canı sıkılırdı derslerde. en arka sıra, tek başına, duvar dibinde. uyuklayarak vakti geçiremeyeceğini anladığı zamanlarda da açardı sözlüğü; sayfa seçerdi rastgele. 13, 27, 156, 1789, 2001.... pek fazla kitap taşımazdı aslında yanında. lakin o minik mavi sözlüğünü çok severdi ve eksik etmezdi çantasından. sıkıcı bir ders daha. açılsın sözlük, bilmem kaçıncı sayfa! ve birdenbire dalıverirdi içerisine... dokuz kelime yeterliydi hikayeyi oluşturmak için. sonra gelsin cümleler, kişiler, şehirler ve öyküler... maceradan maceraya koşardı. ders mi? o ömür gibi geçen kırık dökük anların kırk dakikaya nasıl sığdığını anlayamadan bitiverirdi böylece.

ne güzel zamanlarmış. Cep telefonu, internet ve sosyal medya olmadan da hayat geçiyordu bir şekilde.
internet paketi olan ve akıllı telefon kullanan öğrenci.
Ufacık sözlüğe nasıl girebiliyor anlaşılmayan öğrencidir.

(bkz: en üstteki entry i refere etmek)
aynı zamanda dersi dinlemeyen öğrencidir.
güncel Önemli Başlıklar