1. 1.
  Saygısızlığın sınırını iyice aşmış öğrenciler(!)dir.

  Şimdi bu çocuklardan okuyup devletlerine, milletlerine yararlı olmalarını bekliyoruz. Evet eğitim sistemimiz istenildiği kadar iyi işlemiyor olabilir fakat eldeki tüm imkanlara dahil olmak, en önemlisi ders çalışan arkadaşlarına saygılı olmak zor değil. Bu çocuklar ‘arka sıra’ diye tabir edilen bölgede yaşarlar. Buradan da çıkıp okulun arkasındaki trafoya gidip sigara içer, diz atarark birbirlerine dövmeli şaka yaparlar. Tüm varlık amaçları bundan ibarettir.

  Öğretmeninin ağzına bakan, yeni bir şeyler öğrenmeye çalışan ‘ön sıradakiler’ doktor olmalı ki bu ‘arka sıradakiler’ dayak yediklerinde, kafalarını yardıklarında o yarıklara dikiş atıp, müdahale edebilsinler. Bunu çeşitlendirebiliriz.

  Saygı duymak zor değil, en azından minimum düzeyde zorunlu eğitimini alması gerektiği için bunu yapıyor. Bitir sevgili kardeşim zorunlu eğitimini, sonra bas git sanayiye mi gidiyorsun, mevzuuuya mı gidiyorsun, nereye gidiyorsan git. Orada ders çaılşmak, derse adapte olmak zorunda olanlara yazık.

  https://www.instagram.com...&igshid=1rh6jbwtthiku
  2 -1 ... galatasaray1905
 2. 2.
  1-2 sene sonra malum partiye oy vereceklerdir.
  2 ... diskapininmandali
 3. 3.
  Şimdi gelde bunu dövme. Böyle mahluklar ancak dayakla terbiye edilir. Aptal sürüsü.
  2 ... duduperivesazarkadaslari
 4. 4.
  zorunlu eğitimin eseridir. ayrıca öğrenci görünümlü teröristler okuldan atılmadığı müddetçe bu manzaralar bitmez, disiplin sağlanmaz ve okumak isteyen öğrencilerin de hakkı yenir. bu arada öğretmenlere laf atıp yatıyor diyen denyolar bakın öğretmenler nelerle uğraşıyor, iyi izleyin.
  ... seruven44
 5. 5.
  Yanlış yerde olan öğrencidir pardon öğrenci dedim böyle öğrenci olmaz olsun.

  Onun yeri ahırdır ahır.

  Öğretmen bir şey dese suçlu oluyor sonra.
  1 ... kendihalindeyazarx
 6. 6.
  çocuğu olmayanların şükretme sebebi olan öğrenciler.
  ... arasirabazen