bugün

bunu yapmayan az sayıda erkek vardır. gerçekten de o dönemde beyin ile ürolojik bölge yer değiştirmekte. bu çok doğru bir tespittir. öğretmene yakalanma da ne bok yersen ye. bir de hoşlandığın kıza ve cancişlerine görünme. karda yürü izini belli etme. adamı hasta etme ulan!
az çalışmış demek ki, biraz daha çalışsa 50 yi geçerdi*.
ön sırada oturan yakın arkadaşlarına seslenerek çadır direğiyle selam verdikten sonra işine devam eden rezil bir o kadar da gereksiz kişiliktir.
babasının adının deniz baykal olması kuvvetle muhtemeldir.

(bkz: balık baştan kokar)
babasının isminin melih gökçek olması kuvvetle muhtemeldir.
erkek olma olasılığı oldukça yüksektir.
böyle tipler vardı benim öğrencilik yıllarımda. Pipisini yeni keşfetmiş ergenlerin yapacağı iştir bu ancak. çok salak oluyorlar bu çocuklar bazen. Hele ki o hayvanlara eziyet yapıyor ya bazıları. Onlara çocuk diyesim gelmiyor.
benim aptal abazan arkadaşımdır. (#10608979)
onun için hayat self seksten ibaret.
mesele abazalığı değil zeka seviyesi olan öğrencidir. daha doğrusu zeka seviyesi olmayan öğrencidir, başka mekan mı bulamamıştır, akıllarda soru işaretidir.
abazanlıktan geberen öğrencidir.
ikinci sınavdan 51 alması gereken öğrencidir.

ne iğrenç bi'espri oldu lan bu, vllahi kendimden tiksindim. hem 31 ne lan hayvan. kibar ol biraz. masturbasyon onun adı.
eksik notları geçirmek için defteri istenmemesi gereken öğrenci.
"derste arkadaşının sırtını tükmüğe buladı, döle buladı" cümlesini akıllara getiren öğrenci.
genelde ortaokul yıllarında vuku bulması mümkün olaydır. dört beş genç arkada toplanır asılırlar ve sonrası belli. ya bir kız öğrenci ispiyonlar ya da hocalardan biri fark eder. benim dönemimde kızlardan biri üç kişiyi ispiyonladı da çocuklar farklı sınıflara dağıtıldı. ne azgın yıllarmış.
gerekli malzemeler;

- hoşlanılan kızın mantosu. (1 adet)
- hoşlanılan kızın mantosunun asılı olduğu askılığa yakın sıra. (1 adet)
- nasırsız bir el. (1 adet)
- bolca tükürük. (bolca)
- kalkmiş çük. (1 adet)

soğuk bir kiş günü, sıkıcı bir ders esnasında hatun kişinin paltosu koklanarak, takır takır çekilir. hoşlanılan ama size yüz vermeyen kızın, paltosuna , paltosuna attırılır. rahatlanır.
muhtemel arkadan gelebilcek sesler :

"abi ne yaptın ben oraya yazıyodum ya !"

"yedek pantalon yok vallaha"
gayet normal bir olay. her sınıfta en az iki adet bulunur. hatta aralarında yarış bile yapar bunlar.
yok artık dedirten öğrenci tipidir.
insanlıktan çıkıp da hayvan olması için bir orgazm mesafesi olandır. bu eyleminde mutlu sona ulaşırsa kendisine plaket verilebilir.

-artık hayvansınız. tebrikler!