1. 1.
  hiç bir farkı yoktur. ikiside üniversiteyi bitirebilir. sadece diploma notu farkı olur.
  6 -3 ... gomer celakil
 2. 2.
  (bkz: allah cc notlar dd)
  9 -5 ... imtrak
 3. 3.
  aa ile geçmek = sinir, stres, uzun saç ve sakallar, uykusuz geceler, boş 3'ü bir arada paketleri, pastaneyi zengin etmek, boş sigara paketi biriktirme hobisi edinmek.

  cc ile geçmek = geçmek.
  6 -3 ... windows gezgininin heybesi
 4. 4.
  (bkz: açmayın dd ler)
  9 -1 ... jerry drake
 5. 5.
  aa ile bitirende işsiz kalır cc ile bitirende işsiz kalır.
  4 -2 ... gomer celakil
 6. 6.
  aöf işletme bölümü söz konusu ise hiç fark yapmayan kıyaslama. aöf de aa ne işe yararsa cc de o işe yarar. ccc aöf reyiz ccc.

  not: aöf'liyim. işletme okuyorum. işletmeci olcağımdan değil, askerliği kısa dönem yapmak için okuyorum. s*kini sallasan işletme mezunu zaten.
  5 -1 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
 7. 7.
  aa ile geçen yaptığı güzel ortalamayla yüksek lisans için daha iyi şans bulur. cc ile geçen babasının şirketi yoksa sıçar.
  1 -1 ... the answer
 8. 8.
  kişi ortalamaya önem vermiyorsa yani erasmus,yüksek lisans umurunda değilse, iki notun birbirinden farkı yoktur. geçtiysen geçersin işte tüm mesele bu.
  ... warrior of justice
 9. 9.
  eğitim fakültesindeysen hiç fark etmez çünkü ne de olsa kpss ye bağlı. kendini paralamana değmez 4 yıl boyunca aa ile geçeceğim diye.
  2 ... kalpten kalbe bir yol
 10. 10.
  her ikiside ortalama yüzünden dc ile kalmaya tercih edilir. özellikle cc ile geçmek genellikle "geçecek miyim kalacak mıyım" stresinden sonra ilaç gibi geldiği için aa ya oranla daha fazla tatmin edici olabilir.
  ... lynx