bugün

(bkz: habib gülemedi)
yapılan belgeli ispatların karşısında hedef değiştirmekten başka birşey yapamayan şakirt bünyelerin insanları doğduğu yere dikkat çekmesi olayı.

"armuduyla ünlü ankarada doğan xargn adlı kişi armudun iyisini yiyenlerleri bir bakışta tanıyormuş" tarzı bir şey.
habib de armudun iyisini yiyenlerden.
bölücüdür. yıkıcıdır. kürt'tür. alevidir. ermeni uşağıdır. dış mihraktır.

seç beğen al yapıştır ey zaman!
şeriatçı medyanın, akp uşağı yazarların yeni bombası. bugün sırf tunceli'de doğdu diye kemal kılıçdaroğlu'nu bölücü gibi göstermeye çalışan yalaka medya acaba akp'nin yıldızı dengir mir fırat'ın bir isyancı torunu olduğunu da aynı cesaret ve cürretle yazabilir mi? hiç sanmam.
ne akp'yi ne de malum şahsı savunmuyorum, ki beni biraz tanıyan, yazılarımı okuyan görecektir ki akp'den zerre hazzetmeyen birisiyim. ama kişinin yaptıklarıyla, söyledikleriyle değil de soyuyla, rengiyle, diliyle, gözlük takmasıyla, kekeme olmasıyla, aksak yürümesiyle* suçlanması tepemin tasını attırıyor.

şeyh said'in torunu iddiasıyla ilgili bunları yazmıştım daha önce dengir mir mehmet fırat'ın başlığına. (bkz: #3400662)

anlayamıyorum bunu, hadi sözlük yazarları, forumlarda yazanlar, sokaktaki vatandaş, kahvedeki emekli amcalar tamam. ancak kalkıp da türkiye'nin en yüksek tirajlı gazetelerinden birinde bunun yapılması, türkiye'de en avamından en aydınına herkesin yiğitçe suçunu kabul etmektense aynı aşağılık seviyeye inebileceğini gösteriyor bana. işte bu yüzden mecliste yapılan siyasetin de, onları yönlendiren burjuva medyasının da tarihin çöplüğüne atılması gerektiğine inanıyorum.
türkiye de en çok satılan(dağıtılan) gazete tarafından, bazı kişiler hakkında yolsuzluk iddasi ortaya attığı için suçlu ilan edilen insandır.
dersimi de bilmem kılıçtaroğlunu da bilmem, ben en meŞhur tuncelili olarak sadece kamer GENÇi bilirim.
AKP'NiN yolsuzluklarını ortaya çıkaran insandır aynı zamanda..
yaklaşık 45 dk boyunca a ka pe nin 2. adamına belgelerle millet adına hesap soran insandır. helal olsun.
(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
yandas medya saçmalığı.