görsel
sözlerime tercüman olan bu üstada sözlükten selam yolluyorum. seni unutmayacağım öğrencilerin sözcüsü.
(bkz: Orkodoşlor toknolojodon foydolonmok lozom)
anlatsınlar eyvallah ama sınavlar yaklaştığında o slayt flaş bellekte öğrencilere dağıtılmazsa o zaman bu adamın ettiği küfür edilebilir.
türkçeyi bilmeyen öğrencileri olduğu doğrudur.
t.slaytan anlatan hoca
neyden anlatsın amınakoyim. abartmayın iyice. türkiyede akademik camia bi sikime yaramıyo zaten. şu anki yardımcı doçentlerin istisnasız hepsi torpille kadro almış kişilerden oluşuyo. ne bekliyosunuz bu akademik camiadan?
adam olun götünüzü sıkın üniversitenizi bitirip haysiyetinizle akademisyen olun hakkını verin işin. yok yapamıyosanızda susun amınakoyim.

edit: kusura bakmayın az önce size çok yüklendim. beyinsiz olduğunuzu unuttum.
en nihayetinde şu video onların neden akademisyen olduklarını gösteriyor:

https://www.youtube.com/watch?v=awGctTODPBk

sorun sizin beyinsizliğiniz değil. sorun adaletin bir yanılgıdan eşitliğin sikik bir kavram olmasından kaynaklanıyo.
türk akademisyenlik örneği. bir de slayt gösterisi dediğin kısa metin içerir, amacı dikkat çekmek olan çarpıcı notlar, grafikler vs içerir. amacı budur çünkü, görselleştirilmiş özettir sunum. bizimkiler metni öyle bir yazar ki direkt copy paste yapmış, bir de puntoyu küçültürler az gözükmesi için. kitabın tamamı slayt gösterisi olur yani. ben 240 küsür slaytlık ppt gördüm. britanicayı yazmış neredeyse içine.
Vasıfsız hocadır. Liseye ilk geldiğimde çok beklentimin olduğu akıllı tahta bi sike yaramıyor malesef.
güncel Önemli Başlıklar