bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    -nerdeydin oğlum.
    -mustafa astsubayım eğitim yardımcı malzemeleri deposunu temizletti komutanım.
    -tamam geç yerine.
    -emredersiniz komutanım

(yahu yusuf yüzbaşım 'kulakları çınlasın' insan 4 sene boyunca hergün söylenmiş yalana inanırmı be.)
    5 -2 ... komandost
  2. 2.
    -hocam kusura bakmayın geç kaldım
    -niye evladım kaçıncı oldu?
    -hocam bu sefer valla doru söyleyeceğim
    -daha önce söylediklerin yalandı yani?
    -yok hocam onlarda doğru da, bu daha doğru
    -e neymiş bu sefer bakalım?
    -hocam vapur akıntıya takıldı da geç kaldım.
    6 ... asig
  3. 3.
    sınıfa girilmeden önce nefes hızlı hızlı alınıp verilir,her şey koşarak sınıfa geç kalan öğrenci görünümü içindir.yok yazılmaktan iyidir denilip sınıfa dalınır nefes nefese:
    -hocam valla billa zili duymadım ya.
    -bu kaçıncı oldu kızım?yok yazıldın.
    hocanın sakin ve gıcık tavrı çileden çıkarır.sessizce küfür edilir ve kapıya yönelinir.
    -nereye gidiyorsun kızım sen?
    -e yok yazdınız ya hocam sınıfta yokum ki ben.
    -geç otur yerine
    birkaç kez aynı şeyler söylendikten sonra yerine oturulunur,ders boyunca hocaya bi küfür etmediği bırakılınır.tüm sınıf hocaya ayar vermeye niyetlenir,ders bitmiştir artık.
    1 ... adein elessa
  4. 4.
    h:olm nerdesin
    ö:hocam geç kaldım
    h:onu biliyoz nerdesin
    ö:hocam otobüs şöförü kürtçe konuşuyodu
    h:eee
    ö:konuşma dedim
    h:eee
    ö:otobüsten attı.
    sınıf:phoohaaaa
    h:tamam olm geç yerine
    ö:yok geçmem hocam gidip o otobüsçüyü
    h:yavv tamam evladım geç yerine
    ö:peki hocam.
    7 -2 ... erdem andac
  5. 5.
    derse 15 dakika geç kalan patoloji hocasını kantinde beklerken 18 dakika geç kaldığım için yediğim fırçadan daha sçma bir olay yaşamadım hayatımda. Adamın yüzsüzlüğüne mi yanayım yoksa hala sevdiğim insana kendimi sevdirememe mi bilemiyorum... uuu eeee yine saçma oldu çıkaralım kayıttan. *
    ... shrek
  6. 6.
    - yinemi combatant olm olmuyor hergün hergün
    + ya hocam sormayın yaaa...
    - bu sefer bişey yapamıcam git müdür yardımcısını gör.
    + peki hocam
    my: yinemi combatant olm olmuyor hergün hergün
    + ya hocam sormayın yaaa...biliyorsunuz bizim ev çok uzak.
    my: ama olum hergün de neyse en iyisi ben bu özür kağıdı koçanını sana veriyim geç kaldıkça sen doldurursun..
    + ?????
    2 ... combatant
  7. 7.
    çocuk girer ve sessizce oturur. hoca ne oldugunu anlamaz şaşkınlıkla çocugun sıraya geçmesini bekler
    -yerin öyle iyi mi evladım?
    -iyi hocam iyi
    -yok iyi değildir seni kapının dışına alalım terbiyesizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    3 -1 ... kacak kelebek
  8. 8.
    üniversite birinç sınıf.koca anfide 3 farklı bölüm ders yapıyoruz.işletmeye giriş dersimizn pek muhterem hocası derse geç girilmesine sinirlenir.bizim de bilo diye bir arkadaş derse geç kalmış.hergünki gibi grantuvalet elinde bond çanta kapıyı tıklayıp kafayı uzattı.heyecandan kekeleyerek hocam girebilir miyim dedi.hocamız konuşmaya bile tenezzül etmeden * eliyle birkaçkez çık işareti yaptı.bardağın dolu tarafını görmeye alışmış kardeşim de onu gel işareti * * *anlayıp saolun hocam diyerek pıtı pıtı sıraya yönelmeye başladı.hocamız dile geldi.
    -evladım çıkşarı
    -hocam gel dediniz
    -yahu ben çık dedim
    -ama...peki hocam
    -neyse gel, zaten gelmişin.
    12 ... karga
  9. 9.
    üniversite üçünç sınıf okuldan eve evden okula sınıfın çalışkan öğrencilerindeniz. * * * tabi hergün okula geliyoruz ama,hergün aralarda yahut kıymetsiz derslerde ya basket,futbol yada okey oynuyoruz.diğer derslere katılım tam olduğundan ve en önde olduğumuzdan hocalar yüzümüze aşina.biz de adam monolog yapmasın diye espirilere gülüyor arada sıra da başımızla onaylıyoruz. gene böyle birgün basket oynamışız baktık ders başladı ama iddiada var haliyle geç kaldık.kan ter içinde sınıfa girdik.tabi ayıp olmasın diye kapının en yanındaki sıraya iliştik.Hocamız anlatmaya devam etti.birde baktıkki yine geçmiş karşımızda anlatıyor.tabi o da insan kendi de farketti."yahu çocuklar ben size çok alışmışım yerinize geçin anlatamıyorum başka türlü" dedi.
    1 ... karga
  10. 10.
    scarface: selamunaleyküm
    hoca: aleykümselam olm
    s: ...zzz
    yarımsaat süren nutuk sonunda*canım sigara ister.montumu alır çıkarım.
    h: ...
    1 -1 ... scarface